چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > بازدید از کامل ترین آزمایشگاه کنترل کیفی تجهیزات پزشکی هلال در جنوب غرب کشور
 


  چاپ        ارسال به دوست

در سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر به خوزستان انجام شد: 

بازدید از کامل ترین آزمایشگاه کنترل کیفی تجهیزات پزشکی هلال در جنوب غرب کشور

دبیرکل جمعیت هلال احمر در حاشیه سفر به استان خوزستان به منظور افتتاح پروژه های عمرانی استان در دهه فجر از آزمایشگاه کنترل کیفی تجهیزات پزشکی و کالیبراسیون هلال بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهندس محمود محمدی نسب در این بازدید، گفت: این آزمایشگاه نخستین مرکز در جنوب غرب کشور است که کنترل تجهیزات پزشکی را به منظور اعتباربخشی بیشتر به بیمارستان ها با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی بر عهده دارد.
گفتنی است آزمایشگاه کنترل کیفی تجهیزات پزشکی و کالیبراسیون هلال احمر خوزستان به عنوان نخستین و تنها دارنده مجوز کالیبراسیون از هر سه مرجع قانونی کشور در حوزه های مختلف شامل اداره کل تجهیزات پزشکی ،سازمان انرژی اتمی و مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، با بیش از 36 عنوان کلی تجهیزات پزشکی در حیطه فعالیت خود، کامل ترین آزمایشگاه کنترل کیفی تجهیزات پزشکی کشور بوده و با در اختیار داشتن به روز ترین تجهیزات کنترل کیفی و کارشناسان آموزش دیده و مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی، در خدمت مراکز درمانی کشور است.


١٢:٠٥ - پنج شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٧٢٥    /    تعداد نمایش : ٨٦٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج