جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > معارفه سرپرست جدید سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / تکریم و تقدیر از خدمات دکتر اندام
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور رییس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر انجام شد:

معارفه سرپرست جدید سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر / تکریم و تقدیر از خدمات دکتر اندام

رییس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر گفت: سیاست جمعیت هلال احمر این است که مدیریت سازمان های تابعه و مراکز آن ، به افراد متخصص با تجربه بدنه سازمانی و کسانی که علاقه مند و پایبند به اصول خدمات انساندوستانه هستند، سپرده شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، دکتر داود باقری صبح امروز در مراسم معارفه  و تکریم حبیب درگاهی سرپرست جدید سازمان داوطلبان و دکتر رضا اندام رییس سابق این سازمان ، با  اشاره به  جایگاه خطیر و حساس  این سازمان به عنوان مبداء و منشاء تحقق اصل خدمات داوطلبی نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، خاطرنشان کرد: دکتر اندام در مقطع دشواری ریاست این سازمان را قبول کرد که عملکرد  بسیار خوبی داشت و  من از طرف مدیران جمعیت هلال احمر از او تشکر می کنم.

وی با تشریح وضعیت کنونی جمعیت هلال احمر ، افزود: سازماندهی نیروهای انسانی اولویت  جمعیت هلال احمر است تا از این طریق بتوان بستر مناسبی را برای بروز و ظهور انگیزه های تمام نشدنی خدمت برای کارکنان شایسته این سازمان فراهم کرد.

رییس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر تاکید کرد: یکی دیگر از سیاست های  جمعیت هلال احمر این است که مدیریت سازمان ها ی تابعه و مراکز آن ، به افراد متخصص با تجربه  بدنه سازمانی و کسانی که به علاقه مند و پایبند به اصول خدمات انساندوستانه هستند، سپرده شود.

دکتر باقری ابراز امیدواری کرد تا در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به پاس و حرمت خون شهدای گرانقدر و دعای خیر صاحب نفسان و مسئولان میهن اسلامی ، بتوان با بهره گیری و بکار بستن تجربه های پیشین و موثر روسای سابق سازمان داوطلبان ، بیش از گذشته در نشر و ترویج خدمت داوطلبی و عام المنفعه در جامعه وارد میدان عمل شد.

وی افزود: حبیب درگاهی ،مدیری صادق، خدوم و با تجربه در کار داوطلبی است که تاکنون توفیقات بسیار خوبی را داشته است و مطمئن هستیم که کارشان در این بخش ماندگار خواهد شد.

رییس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر تصریح کرد:  با نوع نگرش نوین  رییس جمعیت هلال احمر ،نظام خدمات داوطلبانه در  کشور با یک شرایط مساعد برای پیشرفت روبرو خواهد شد.

نتیجه فعالیت های داوطلبانه در جامعه، ملموس می شود

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز ضمن تقدیر از حسن اعتماد مسئولان ارشد جمعیت هلا ل احمر به خاطر حسن اعتماد و سپردن مسئولیت خطیر این سازمان به وی،  گفت: بی ترید موفقیت در اجرای برنامه ها ، بدون مشارکت و همفکری بدنه کارشناسی سازمان ، میسر نخواهد بود .

حبیب درگاهی با ابراز خرسندی از فعالیت در حوزه خدمات داوطلبی، افزود: عواید و ثمره فعالیت های داوطلبانه به طور مستقیم به جامعه و به خصوص به قشرهای فرودست اقتصادی برمی گردد ، بنابراین به قطع یقین با تکیه بر حضور و همراهی صاحبان ایده و توان توانمندان ، می توان امیدوار بود که بیش از گذشته ،  نتیجه فعالیت های داوطلبانه در جامعه، ملموس تر شود.

توسعه  فعالیت های داوطلبی جز از طریق توسعه علمی امکانپذیر نیست

همچنین دکتر رضا اندام  نیز ضمن تقدیر از همراهی و مشارکت کارکنان این سازمان طی دوران مدیریتی خود برای پیشبرد طرح ها  برنامه های سازمانی، خاطرنشان کرد: توسعه فعالیت های داوطلبی  جز از طریق توسعه علمی و آموزش امکانپذیر نیست.

وی  در ادامه با آرزوی توفیق  برای سرپرست جدید و کارکنان سازمان داوطلبان ، اذعان کرد: طی یک سال اخیر تلاش خوبی برای اعتلای جایگاه اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر  صورت گرفته و بخشی از نواقص برطرف شده است اما این مسیر نیازمند ادامه راه است که مطمئن هستم  که با ویژگی های  مدیریت جدید ، این راه با رشد خوبی در آینده ادامه می یابد.


١١:٣١ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٨٣٩    /    تعداد نمایش : ١٥٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج