سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > شرکت های هلال احمر ساماندهی می شوند
 


  چاپ        ارسال به دوست

خزانه دار کل جمعیت هلال احمر:

شرکت های هلال احمر ساماندهی می شوند

خزانه دار کل و ذیحساب جمعیت هلال احمر اظهار کرد: شرکت های هلال احمر ظرفیت مناسبی دارد و با دستور رئیس جمعیت قرار است شورای مشورتی تشکیل شده تا وضعیت شرکت ها ساماندهی پیدا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی علیپور در سومین جلسه چهارمین دوره مجمع عمومی با بیان اینکه اسناد اعتبارات عمومی و اختصاصی ما صد در صد زیر نظر دیوان محاسبات کشور و ۳۱ دیوان در استان ها رسیدگی می شود، گفت: جمعیت هلال احمر بیش از ادارات دولتی تحت نظارت است و طبق دستور رئیس جمعیت، شفافیت مالی اولویت ماست.

علیپور سال۹۶ را از نظر بلایا و حوادث سال کم سابقه ای توصیف کرد و گفت: برای تامین هزینه ها و پشتیبانی حوادث، کار ساده ای پیش رو نداشتیم. امکانات مالی جمعیت باید به روز و پاسخگوی این حوادث باشد.

وی با تاکید بر اینکه ۸۵ درصد درآمد اختصاصی را جذب کردیم که این یک توفیق بزرگ است، اظهار کرد: شرکت های هلال احمر ظرفیت مناسبی دارد و با دستور رئیس جمعیت قرار است شورای مشورتی تشکیل شده تا وضعیت شرکت ها ساماندهی پیدا کند.


١٣:١٥ - جمعه ١٨ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٠٥    /    تعداد نمایش : ٧٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج