سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > پیدا شدن پیکر 10 نفر از سرنشینان هواپیمای ترکیه/ بالگرد هلال احمر در منطقه حضور دارد
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر خبر داد

پیدا شدن پیکر 10 نفر از سرنشینان هواپیمای ترکیه/ بالگرد هلال احمر در منطقه حضور دارد

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: پیکر ده نفر از سرنشینان سقوط هواپیمای ترکیه ای پیدا شده و جست و جوی برای یافتن نفر آخر ادامه دارد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات اظهار کرد: هواپیمای ترکیه ای که از شارجه به سمت استانبول در حال پرواز بود، در منطقه کوهستانی دورک اناری استان چهارمحال سقوط کرده است و براساس اعلام ۱۱ سرنشین داشته است.

وی با اشاره به اعزام 8 تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری به منطقه احتمالی وقوع حادثه گفت: به دلیل بارش شدید باران و برف و صعب العبور بودن ارتفاعات، امدادگران برای رسیدن به محل سقوط حدود 4 ساعت پیاده روی کردند.

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: در حال حاضر پیکر ده نفر از سرنشینان سقوط هواپیمای ترکیه ای پیدا شده و جست و جوی برای یافتن نفر آخر ادامه دارد. 

وی افزود: دو گروه از ترکیه شامل خانواده قربانیان برای تحویل اجساد و  یک تیم از سازمان هواپیمایی کشور ترکیه برای بررسی سانحه وارد ایران می شوند. 

سلیمی خاطرنشان کرد: بالگرد هلال احمر وارد منطقه شده و تا ساعتی دیگر به همراه نیروهای تخصصی هلال احمر عملیات انتقال اجساد را شروع کرده و تحویل پزشکی قانونی می دهند.


٠٩:٤٤ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٣٨٢    /    تعداد نمایش : ٨٢٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج