پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > دکتر افشاریان سرپرست مراکز درمانی جمعیت هلال احمر ایران در کشور امارات متحده عربی شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم رئیس جمعیت هلال احمر؛

دکتر افشاریان سرپرست مراکز درمانی جمعیت هلال احمر ایران در کشور امارات متحده عربی شد

رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی دکتر کامران افشاریان را به عنوان سرپرست مراکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشور امارات متحده عربی (دبی) منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در حکم انتصاب دکتر کامران افشاریان آورده است:«نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان و سرپرست مراکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشور امارات متحده عربی (دبی)» منصوب می شوید.

با عنایت به اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر از جنابعالی انتظار دارد با رعایت اهداف چهار گانه جمعیت، ضمن بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و پزشکان حاذق و با استفاده از فناوری های نوین، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه و ارتقاء کیفی آن مجموعه دستیابی به استانداردهای جهانی و بهبود ارائه خدمات تخصصی بکار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای دولت تدبیر و امید، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»


١٥:٣٤ - پنج شنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٠٩٦    /    تعداد نمایش : ١١٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج