جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > شرکت سرمایه‌گذاری هلال از پتانسیل نیروهایی مسلط به حوزۀ مأموریتی خود برخوردار است/ توجه ریاست جمعیت به شرکت؛ پشتیبان و نقطه قوت مهم برای پیشبرد برنامه است
 


  چاپ        ارسال به دوست

تکریم و معارفۀ سه تن از اعضای هیأت مدیرۀ شرکت سرمایه‌گذاری هلال؛

شرکت سرمایه‌گذاری هلال از پتانسیل نیروهایی مسلط به حوزۀ مأموریتی خود برخوردار است/ توجه ریاست جمعیت به شرکت؛ پشتیبان و نقطه قوت مهم برای پیشبرد برنامه است

رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر با اشاره به این که، مسئولیت؛ امانتی است که به مسئولان سپرده می شود، تاکید کرد: امیدواریم تغییرات در پست‌ها و مسئولیت‌های مختلف موجب خیر و برکت برای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی و پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر داود باقری در مراسم تکریم و معارفۀ سه تن از اعضای هیأت مدیرۀ شرکت سرمایه‌گذاری هلال با اظهار امیدواری نسبت به مؤثر و کارآمد بودن افراد در مسئولیت‌های پذیرفته شده، اظهار کرد: در این صورت آسوده و سبک‌بال مسئولیت‌های پذیرفته شده را به نفر جایگزین، واگذار می‌کنیم.
وی از زحمات مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری هلال ایران در طول تصدی این مسئولیت تقدیر کرده و برای اعضای جدید هیأت مدیره شرکت آرزوی توفیق و موفقیت کرد.
دکتر مفتح؛ رئیس هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری هلال هم در این مراسم با اشاره به تاریخچۀ تشکیل این شرکت و تلاش‌های بسیاری که در این سال‌ها شده است، گفت: تلاش‌های قابل توجهی در دورۀ فعالیت هیأت مدیره اخیر شرکت انجام شده که جای تقدیر و تشکر دارد و علاوه بر آن، شرکت از پتانسیل نیروهایی مسلط به حوزۀ مأموریتی خود برخوردار است.
وی تغییر و اصلاح برنامه‌ها، تعریف مأموریت‌های جدید و اشرافیت و توجه ریاست جمعیت به شرکت را به عنوان یک پشتیبان و نقطه قوت برای ادامۀ کار دانست و افزود: باید با حفظ حدود قانونی و هماهنگی بیشتر، فضای اعتماد متقابل را ایجاد کرد تا کارآیی شرکت به نحو قابل توجهی افزایش یابد.
رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری هلال الگوی اقتصادی شرکت را در شرایط فعلی، اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری عنوان و اظهار کرد: به علاوه با توجه به نامگذاری سال جدید، همۀ فعالان حوزۀ اقتصادی باید در زیر چتر حمایتی که مقام معظم رهبری با نام حمایت از کالای ایرانی ایجاد کرده‌اند و دولت نیز حمایت‌های خوبی در این خصوص داشته است، حرکت کنند تا از این بستر و فضا برای تولید کالاهای با کیفیت و با قیمت پایین بهره ببرند.
وی همچنین از زحمات اعضای قبلی هیأت مدیره تشکر کرده و برای اعضای جدید، توفیق، سعادت و سلامتی روزافزون آرزو کرد.
سید محمد احمدی، مدیرعامل سابق شرکت سرمایه‌گذاری هلال ایران هم ضمن عرض خیرمقدم و آرزوی توفیق برای اعضای جدید هیأت مدیره به پتانسیل‌های موجود و اهم فعالیت‌های مجموعۀ شرکت در حدود 13 ماه فعالیت خود به عنوان مدیرعامل، اشاره کرد.
رحمت اله احمدی، مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری هلال ایران با اشاره به اینکه شرکت سرمایه‌گذاری هلال یک بنگاه اقتصادی است و باید چابک عمل کند، عنوان کرد: مجموعۀ جدید به دنبال آن است که شرکت نقش هلدینگی داشته باشد و بسترسازی لازم را برای سایر فعالیت‌های شرکت ایجاد کند.
وی؛ شرکت سرمایه گذاری هلال را بازوی اجرایی، تخصصی و سرمایه‌ای جمعیت دانست و گفت: پتانسیل خوبی در زمینه املاک و دارایی‌های هلال احمر وجود دارد که باید با خلق ارزش و مدیریت آنها عمل کرد و همچنین می‌توان از برند اجتماعی هلال احمر بهره برد.
احمدی با تاکید بر ضرورت پشتیبانی از هلال احمر و تعامل با تمام مدیران ستادی و استانی، گفت: اقدامات بسیار خوبی انجام شده است که جای تشکر دارد؛ اما نیاز است تا شرکت بیش از پیش پله های ترقی را پیموده و از کاهش نقدینگی خارج شود.
در پایان این مراسم، احکام اعضای جدید شرکت سرمایه‌گذاری هلال به آنها ابلاغ و از سه عضو قبلی هیأت مدیره تقدیر و تشکر شد.


١٥:٢٨ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦١٩٣    /    تعداد نمایش : ٩٣٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج