سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > مشهد می‌تواند در شکوفایی فعالیت‌های علمی، آموزشی، فرهنگی و نظارتی مؤثر باشد
 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در خراسان رضوی

مشهد می‌تواند در شکوفایی فعالیت‌های علمی، آموزشی، فرهنگی و نظارتی مؤثر باشد

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی با ابراز خرسندی از حضور نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر، ‌معاونین، مدیران و مسئولین دفاتر نمایندگی ولی‌فقیه در نهمین گردهمایی این مجموعه در مشهد مقدس، گفت: قطعاً این حضور در شهر عالم آل محمد(ص) می‌تواند در شکوفایی فعالیت‌های علمی،‌آموزشی، فرهنگی و نظارتی مؤثر باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت‌الاسلام والمسلمین اسدی با اشاره به فضای معنوی و ملکوتی حاکم بر شهر مقدس مشهد گفت: یکی از مهمترین مأموریت‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه و دفاتر نمایندگی هلال احمر در خصوص بشردوستی، خدمت‌رسانی به مردم و کاهش آلام بشری مبتنی بر آموزه‌های دینی، سیره اهل‌بیت(علیهم السلام) و سیره عملی امام رضا(ع) است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی ادامه داد: این حضور و همایش در استان منتسب به امام رضا(ع) ، پاداش نیات پاک همکاران در دفاتر نمایندگی ولی‌فقیه در استان‌ها است که در همه شرایط خالصانه و صادقانه خدمت می‌کنند.

نظارت شرعی بر امور هلال احمر، لازمة اعتماد مردمی به این مجموعه است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی هم با اعلام برگزاری همایش مسئولان دفاتر نمایندگی ولی‌فقیه سراسر کشور در مشهد مقدس افزود: جمعیت هلال احمر، محل امنی برای اعتماد مردم، اعانات و موقوفات و کمک‌های بشردوستانه است و به همین دلیل باید فعالیت‌های آن همراه با نظارت شرعی و دینی باشد. دکتر سید مجتبی احمدی با تأکید بر تدبیر امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری برای ایجاد حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال احمر گفت: دفاتر نمایندگی ولی‌فقیه در هلال احمر استان‌ها، محلی‌ست که علاوه بر بحث نظارت جایگاه ویژه‌ای در تشکیل شورای فرهنگی هلال احمر دارد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: بیان اهداف، استراتژی‌ها و سیاست‌های راهبردی برای مسئولان دفاتر نمایندگی ولی‌فقیه در راه رسیدن به اهداف عالی جمعیت هلال احمر از جمله ویژگی‌های برگزاری اینگونه همایش‌هاست. احمدی در پایان با ابراز خرسندی از میزبانی این همایش، ایامی پر از نور و معنویت در ماه شعبان را برای شرکت‌کنندگان از درگاه باری‌تعالی آرزو کرد.


٢٠:٣١ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٣٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٨٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج