جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > «رحمت اله احمدی» به عنوان «مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران» منصوب شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم رئیس جمعیت هلال احمر؛

«رحمت اله احمدی» به عنوان «مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران» منصوب شد

رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی رحمت اله احمدی  را به سمت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی در حکم رحمت اله احمدی اورده است:«نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران» منصوب می شوید. 

 با عنایت به نقش ارزنده شرکت در راهبری و مدیریت فعالیت ها و طرح های اقتصادی مؤثر و سود آور در راستای اهداف و مأموریت های جمعیت هلال احمر، از جنابعالی انتظار دارم ضمن حفظ و صیانت از سرمایه های موجود جمعیت و تلاش در ایجاد و گسترش ارزش افزوده دارایی ها، با بهره گیری از دانش کارشناسان و صاحبنظران و همچنین تعامل با اعضای هیأت مدیره شرکت، تمام توان و تجارب علمی و اجرایی خویش را به منظور ساماندهی، تمرکز و مدیریت کلان فعالیت های مالی و اقتصادی در راستای هزینه در جهت تحقق اهداف خیرخواهانه و عام المنفعه جمعیت، اعمال نظارت و ارزیابی عملکرد و افزایش بازدهی و بهره وری شرکت های تابعه و ورود و حضور پویا در عرصه های نوین سرمایه گذاری، براساس اساسنامه و قوانین و مقررات موجود، بکار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»

 


١٠:١٥ - سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٣٢١    /    تعداد نمایش : ٨٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج