جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > نشست پیشکسوتان سازمان داوطلبان برای تبادل تخصص و تجربه در امور عام المنفعه
 


  چاپ        ارسال به دوست

با دعوتی از سوی سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر برگزار شد:

نشست پیشکسوتان سازمان داوطلبان برای تبادل تخصص و تجربه در امور عام المنفعه

با دعوتی از سوی  سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، روسا و مدیران اسبق و پیشکسوت سازمان داوطلبان به منظور همگرایی و تبادل تخصص و تجربه در امور عام المنفعه و کیفیت بخشی فرایند ارایه خدمات داوطلبانه در این سازمان گرد هم آمدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، مهندس حبیب درگاهی گفت: این نشست گامی موثر در استفاده از تجربه های  ارزشمند ، توان و ظرفیت مدیران سابق این سازمان دارد و امید است ماحصل و خروجی این نشست بتواند به رویه ارایه خدمات داوطلبانه  و رشد تعالی امور عام المنفعه در جمعیت هلال احمر کمک کند.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به تلاش  مدیران و کارکنان این سازمان از گذشته تا به امروز  در کسب رتبه های جهانی ، خاطرنشان کرد: نخستین نقش و وظیفه ما به عنوان عضوی از جمعیت هلال احمر، تاثیرگذاری بر روی جامعه برای مشارکت در خدمات انساندوستانه است که می توان گفت پیشکسوتان این سازمان به عنوان یک مشاور خوب همواره  تاثیرگذاری بسیار مثبتی در ایجاد چنین فضایی و همچنین پرورش نیروهایی با برنامه، اخلاق مدار و وزین داشته داشته اند تا سرمایه اجتماعی مطلوبی را جلب کنند.

مهندس درگاهی افزود: نشست مدیران اسبق که نیاز آن به شدت احساس می شد، با هدف افزایش تعامل در سازمان داوطلبان ، ایجاد همگرایی و  تقویت اخلاق مداری  است.

اعتبار جمعیت هلال احمر همیشه ماندگار است.

رییس اسبق سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز در این نشست با بیان اینکه مهندس حبیب درگاهی از نیروهای جمعیت هلال احمر است که دغدغه خدمت به مردم را دارد، ادامه داد: همه ما در این سازمان به تعامل و توسعه مشارکت همه جانبه معتقدیم‌، چرا که مشارکت انگیزش را نیرو می‌بخشد‌ و تعلق خاطر به سازمان را افزایش می‌دهد‌.

حسین زاجکانیها با اشاره به این که در سازمان داوطلبان باید منطقی اندیشه کرد‌، عاقلانه فکر کرد و هوشمندانه تصمیم گرفت، افزود‌: این سازمان مهم‌ترین مولد منابع داوطلبی است که اساس آن افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی است.

وی تصریح کرد: در این سازمان باید از نیروهای با کفایت و لیاقت استفاده کرد‌، آنها را در مسیر درست و منطقی هدایت کرد‌، در پیشبرد امور از آن‌ها حمایت کرد و نظارت جدی و مستمر را برای تضمین سلامت کار سازمان در دستور کار قرار داد‌ تا لایه‌های بیرون جامعه قضاوت قابل قبولی  از عملکردمان داشته باشند‌.

این مدیرموفق و پیشکسوت سازمان که در حال حاضر مسئولیت اداره دو مرکز نگهداری از کودکان معلول و کم توان ذهنی مجهول الهویه در تهران را به عهده دارد، خاطرنشان کرد:  اعتبار جمعیت هلال احمر همیشه ماندگار است و این موهبت وامدار کارکنانی است که درست عمل می کنند تا محبوب جامعه باشند و گوشه ای از مشکلات شان را حل کنند.

استمرار نشست ها برای گردآوری ایده های ناب داوطلبی

مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان های جمعیت هلال احمر نیز  با قدردانی از ابتکار مهندس درگاهی در برگزاری این نشست ،خواستار تداوم و استمرار آن شد.

حمید ره انجام مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان های جمعیت هلال احمر و معاون اسبق سازمان داوطلبان فضای کنونی  این سازمان را به دلیل حضور مدیرانی با پیشینه و ذهنیت فرهنگی مهیای خدمت به مردم دانست و افزود: باید از این فرصت در جهت رشد و شکوفایی فرهنگ انجام کارهای خیر استفاده کرد.

وی خواستار گردآوری ایده های اعضای داوطلب و کارکنان برای رشد و شکوفایی حوزه فعالیت های داوطلبانه و برگزاری نشست های مختلف و دعوت از صاحب نظران و صاحبان ایده ها و حرف مختلف برای تبادل نظر شد.


١٠:٥٦ - سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٣٢٥    /    تعداد نمایش : ٨٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج