چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > هيچگاه از كمك به هلال احمر دريغ نخواهيم كرد/ هلال احمر با سير صعودي به نهادي كاملا حرفه اي تبديل شده است
 


  چاپ        ارسال به دوست

دكتر لاريجاني با حضور در بيمارستان توانبخشي نورافشار:

هيچگاه از كمك به هلال احمر دريغ نخواهيم كرد/ هلال احمر با سير صعودي به نهادي كاملا حرفه اي تبديل شده است

رئيس مجلس شوراي اسلامي عصر ديروز با حضور در بيمارستان فوق تخصصي پزشكي – ورزشي نورافشار، پس از عيادت از بيماران كرمانشاهي حاضر در بيمارستان، 9 مركز جامع توانبخشي اين جمعيت در استان هاي زنجان، گيلان، همدان، خوزستان، سيستان و بلوچستان، قزوين، مازندران، قم و يزد را به صورت همزمان افتتاح كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني جمعيت هلال احمر، دكتر علي لاريجاني در اين افتتاحيه همزمان با اشاره به اينكه بسيار اشتياق داشتم تا از نزديك در خدمت تلاشگران هلال احمر كه در حوادث مختلف از جان مايه مي گذارند؛ باشم، گفت: سال گذشته جمعيت هلال احمر با حوادث مختلفي مواجه بود و در تمامي آنها پيشتاز در خدمت رساني به مردم بود و نمونه اين خدمات را در زلزله كرمانشاه شاهد بوديم.
 وي با اشاره به اينكه تلاشگران هلال احمر همواره با روحيه بسيار خوب، مهربان و شاداب خود به زلزله زدگان خدمت رساني كرده و روحيه نشاط و اميد به زندگي را در آنها تقويت كردند، اظهار كرد: جمعيت هلال احمر نهادي كاملا مردمي است كه به خوبي وظايف پسنديده خود را اجرايي مي كند و همين كه 2 ميليون داوطلب با اين نهاد مردمي همكاري دارند نشان مي دهد كه مردم به اين نهاد اطمينان كامل دارند و اين اطمينان براي هلال احمر ظرفيت بسيار مهم و افتخاري بزرگ است.
رئيس مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر اينكه مجلس نگاه كاملا مثبتي به هلال احمر دارد، گفت: نگاه مثبت مجلس به هلال احمر موجب شده است تا هر جا كه بتوانيم چه در بودجه و چه ساير موارد به اين نهاد مردمي كمك كنيم و هيچگاه از كمك به هلال احمر دريغ نخواهيم كرد و بايد همچنان كمك كرد تا اين نهاد هم جنبه مردمي خود را حفظ كرده و هم بتواند در حوادث مختلف خدمات مناسب را به هموطنان ارائه كند.
وي تاكيد كرد: بر اين اساس از هلال احمر پشتيباني مي كنيم تا امكانات و تجهيزات مورد نياز خود در خدمت رساني به مردم مانند هلي كوپتر را فراهم كند؛ چراكه ممكن است برخي خدماتي كه هلال احمر ارائه مي كند به طور ذاتي جزو وظايف اين نهاد مردمي نباشد، اما نهاد ديگري هم نيست تا توانمندي هايي چون هلال احمر براي ارائه اين خدمات را داشته باشد و لذا بايد از اين نهاد مردمي حمايت كرد.
وي با تاكيد بر ضرورت آماده تر بودن در برابر حوادث ، عنوان كرد: هلال احمر با بهره گيري از تكنولو‍ژي سير صعودي در خدمت رساني به مردم را سپري كرده و كاملا مردمي و حرفه اي است و ما همه اين تلاش ها را براي اينكه به موقع و در ساعات اوليه خدمات لازم به مردم ارائه شود قدر دانسته و از هلال احمر حمايت مي كنيم و اين ظرفيت بسيار خوبي براي ارتقاي سلامت كشور است.


٢١:١٢ - شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٣٩    /    تعداد نمایش : ٨٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج