پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی: جوانان هلال احمر به اصل عدم غفلت از انسانها در اسلام، جامه عمل پوشانده اند
 


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی: جوانان هلال احمر به اصل عدم غفلت از انسانها در اسلام، جامه عمل پوشانده اند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه کارگاههای کشوری تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد سازمان جوانان هلال احمر در تبریز گفت: در بحث آسیب های اجتماعی و معضل  اعتیاد از جوانان غفلت شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، محمد اسماعیل سعیدی اظهار کرد: در طول سالهای گذشته در بحث معضلات و آسیب های اجتماعی از جوانان  غفلت شده است و بایستی برای جبران کاستی ها به جوانان عزیز توجه شود .

وی ادامه داد: امید آفرینی در میان جوانان با هموار نمودن  زمینه تحقق  4 اصل  مهم تحصیل، اشتغال، ازدواج و مسکن میسر خواهد بود که به دلیل غفلت از این اصول ما شاهد گسترش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی در میان جوانان هستیم .

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: به دلیل حساسیت موضوع جوانان، اخیرا بحث  تفکیک سازمان جوانان از وزارت ورزش و جوانان در دستور کار دولت و مجلس قرار گرفته است .

سعیدی با تجلیل از زحمات نیروهای جمعیت هلال احمر در حوادث و بحرانها گفت: یکی از اصول مهم اسلام عدم غفلت از انسانها و مسلمانان است که جوانان هلال احمر به این امر مهم در مقاطع مختلف جامه عمل پوشانده اند .


١٠:٣٢ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٤٧    /    تعداد نمایش : ٥٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج