پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > نماینده مردم شهرستانهای فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در خانه ملت: فرزندان هلال احمر در حوادث اخیر نشان دادند مرد عمل هستند
 


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده مردم شهرستانهای فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در خانه ملت: فرزندان هلال احمر در حوادث اخیر نشان دادند مرد عمل هستند

همايش بزرگ تجليل از داوطلبان، جوانان و امدادگران  جمعيت هلال احمر استان به مناسبت هفته هلال احمر با حضور نماینده مردم شهرستانهای فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ، معاون عمرانمي استانداري، مديرعامل، معاونين، نماينده ولي فقيه در جمعيت هلال احمر استان و 400 نفر از اعضای جمعيت هلال احمر استان درسالن لاله شهركرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ دکتر علی کاظمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه ویژه به جوانان و امدادگران جمعیت افزود: امدادگران و جوانان خستگی ناپذیر جمعیت هلال احمر گل سرسبد امداد و نجات هستند چرا که در حوادث اخیر فرزندان هلال احمر بخوبی نشان دادند که مرد عمل هستند .

حجت السلام و المسلمین جعفری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان هم در این مراسم گفت: جمعیت هلال احمر نهادینه شده با موازین اسلام است یعنی آنچه که به عنوان شرع در اسلام آمده در جمعیت هلال احمر بخوبی دیده می شود مانند تکریم به شخصیت انسانها، عزت و تعالی مقام انسان که همگی در اصول جمعیت هلال احمر بخوبی دیده می شوند .

سید احمد مرتضوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از اهمیت این نوع از نشستها اظهار کرد: جمعیت هلال احمر یک موسسه غیر انتفاعی و عام المنفعه است که با وجود جوانان، امدادگران و داوطلبان به افتخار می رسد .

مرتضوی در ادامه افزود: با توجه به اینکه سال 96 سالی بسیار پر حادثه بود همین امدادگران و جوانان با انجام کارهای داوطلبانه باعث افتخار این جمعبت شدند که جای تقدیر و تشکر بی نهایت دارد .

مهندس نظری معاون عمراني استانداري هم از مجموع داوطلبان، جوانان و امدادگران استان به نيكي ياد و اضافه کرد: اعضای جمعیت هلال احمر چشم و چراغ ما هستند و وظيفه ما همراهي و مساعدت با اين عزيزان است. 

در پایان این مراسم از افراد برگزیده امدادو نجات ، داوطلبان و جوانان تقدیر شد .


١١:٣٢ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٥١    /    تعداد نمایش : ٧٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج