پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > برگزاری کارگاه‌های آموزشی و اجرای طرح سنجش قد و وزن به مناسبت هفته هلال در مرکز سلامت کنیا و مالی
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه‌های آموزشی و اجرای طرح سنجش قد و وزن به مناسبت هفته هلال در مرکز سلامت کنیا و مالی

مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کنیا ضمن گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با شعار "پوشش جهانی بهداشت برای همه، همه جا" اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی در هفته هلال احمر کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر، محمدهادی پهلوانیان، رییس مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور کنیا در این باره گفت: در مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کنیا به منظور گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با شعار "پوشش جهانی بهداشت برای همه، همه جا"  برنامه‌های آموزشی متنوعی برگزار شد.
وی افزود: مهمترین اقدامات انجام شده در این مرکز شامل برگزاری کارگاه‌های آموزشی "کودک سالم، مادر سالم، جامعه سالم" و "کودک و اهمیت تغذیه سالم" و همچنین اجرای طرح سنجش قد و وزن است.

خدمات و فعالیت‌های مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور مالی به مناسبت هفته هلال

رییس مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور مالی هم عناوین خدمات و فعالیت هایی که به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر و با هدف اطلاع رسانی از فعالیت های جمعیت ارایه و انجام شده است را تشریح کرد.
دکتر مجتبی عرفان نژاد، رییس مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور مالی با تشریح فعالیت های این مرکز به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر، اظهار کرد: یکی از اقدامات این مرکز نامگذاری روزهای هفته با عناوین مختلف بود که به ترتیب شامل روز همبستگی و همدردی با فقرا، تجلیل از توان انسانیت، استراحت و تفریح، تجلیل از خدمات بشر دوستانه، وحدت و یگانگی با شعار حمایت از فعالیت های بشر دوستانه صلیب سرخ مالی برای باز گرداندن لبخند دوباره به مردم مالی (8 می روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر)، مهربانی و شفقت، آموزش و همزبانی و در نهایت نیز روز تکریم کرامت انسانی بود.
رییس مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در مالی با اشاره به دیگر اقدامات مرکز سلامت مالی در هفته هلال احمر، گفت: ارائه خدمات درمانی رایگان به مراجعه کنندگان در دو روز، برگزاری جشن گرامیداشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر با حضور کارکنان این مرکز و مسئولان ارگان‌های ایرانی مستقر در کشور مالی، بازدید از مراکز آموزش و نگهداری کودکان معلول جسمی و ذهنی از دیگر فعالیت های انجام شده است.
وی با اشاره به نمایش فعالیت ها و توانمندی های جمعیت در معرض عموم مراجعه کنندگان برای آشنایی بیشتر، عنوان کرد:  علاوه بر اقدامات مذکور آغاز دوره‌های آموزش زبان فارسی برای کارکنان مرکز سلامت با همکاری موسسه جامعه المصطفی و همچنین ملاقات با رییس کمیته صلیب سرخ مالی، نمایندگان جمعیت های ملی دیگر مستقر در مالی، دبیرکل صلیب سرخ مالی و  دیگر مسئولان نیز به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر انجام شد.


١٣:١٦ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٩٢٠    /    تعداد نمایش : ٦٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج