يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > هدایت و سرپرستی امور توانبخشی هلال‌احمر زیر نظر مستقیم معاون بهداشت، درمان و توانبخشی
 


  چاپ        ارسال به دوست

هدایت و سرپرستی امور توانبخشی هلال‌احمر زیر نظر مستقیم معاون بهداشت، درمان و توانبخشی

هدایت و سرپرستی امور توانبخشی جمعیت هلال‌احمر با توجه به ضرورت توسعه خدمات توانبخشی از این پس تحت نظر مستقیم معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر انجام خواهد شد.
به گزارش روابط‌عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر، با توجه به تاکید مدیریت جمعیت هلال‌احمر بر توسعه خدمات توانبخشی در 31 استان کشور و افتتاح همزمان این مراکز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با هدف ارائه خدمات مناسب به جامعه محرومان کشور؛ معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع، هدایت و سرپرستی امور توانبخشی جمعیت هلال‌احمر را مستقیما بر عهده گرفت.
به همین منظور از تلاش‌ها و خدمات دکتر پیمان پیشگاهی، مدیرکل سابق اداره کل توانبخشی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر تقدیر شد.


١٤:٠٨ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٤٠٥    /    تعداد نمایش : ٨٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج