چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > سیدعلی منیری؛ مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر؛

سیدعلی منیری؛ مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر شد

طی حکمی از سوی معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، سیدعلی منیری؛ مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، بهرام غیبی؛ معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر در حکم سیدعلی منیری آورده است:« نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان " مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر " منصوب می‌شوید.

 بدیهی است سرعت عمل و رسیدگی و انجام امور محوله در آن حوزه در چارچوب قوانین ومقررات منجر به تحقق برنامه ها و فعالیت های جمعیت در زمان مورد نظر خواهد شد. لذا از شما انتظار دارم با جلب مشارکت حداکثری همکاران و بهره مندی از ظرفیت های درون و برون سازمانی، تمام سعی و توان علمی و اجرایی خویش را صرف برنامه ریزی در جهت سلامت و رفاه کارکنان، رفع کاستی ها، ارتقاء سطح خدمات و پاسخگویی مطلوب به کارکنان واحدهای ستادی و استانی، نظارت دقیق و تسریع در انجام امور قراردادها، خریدها در راستای ماموریت ها و اهداف جمعیت هلال احمر نمائید .

 در سایه الطاف بیکران حق تعالی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) توفیق روز افزون شما را در این مسئولیت ودر تمام عرصه های زندگی خواستارم.»


١٥:٤٩ - يکشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٥١٣    /    تعداد نمایش : ١٢٢١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج