پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧
اخبار > سیدعلی منیری؛ مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر؛

سیدعلی منیری؛ مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر شد

طی حکمی از سوی معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، سیدعلی منیری؛ مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، بهرام غیبی؛ معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر در حکم سیدعلی منیری آورده است:« نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان " مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر " منصوب می‌شوید.

 بدیهی است سرعت عمل و رسیدگی و انجام امور محوله در آن حوزه در چارچوب قوانین ومقررات منجر به تحقق برنامه ها و فعالیت های جمعیت در زمان مورد نظر خواهد شد. لذا از شما انتظار دارم با جلب مشارکت حداکثری همکاران و بهره مندی از ظرفیت های درون و برون سازمانی، تمام سعی و توان علمی و اجرایی خویش را صرف برنامه ریزی در جهت سلامت و رفاه کارکنان، رفع کاستی ها، ارتقاء سطح خدمات و پاسخگویی مطلوب به کارکنان واحدهای ستادی و استانی، نظارت دقیق و تسریع در انجام امور قراردادها، خریدها در راستای ماموریت ها و اهداف جمعیت هلال احمر نمائید .

 در سایه الطاف بیکران حق تعالی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) توفیق روز افزون شما را در این مسئولیت ودر تمام عرصه های زندگی خواستارم.»


١٥:٤٩ - يکشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٥١٣    /    تعداد نمایش : ٧٥٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج