چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > همایش معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر سراسر کشور در همدان برگزار می‌شود/برگزاری کارگاه‌های آموزشی برنامه پاسخگویی جمعیت هلال‌احمر به سوانح(EOP)
 


  چاپ        ارسال به دوست

همایش معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر سراسر کشور در همدان برگزار می‌شود/برگزاری کارگاه‌های آموزشی برنامه پاسخگویی جمعیت هلال‌احمر به سوانح(EOP)

معاون برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: در مرحله نخست، آموزش های لازم در زمینه برنامه پاسخگویی جمعیت هلال احمر به سوانح(EOP) به معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر سراسر کشور ارائه می شود که این آموزش ها در قالب کارگاه های آموزشی، 4 و 5 تیرماه در همدان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر احمد سلطانی؛ معاون برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره برگزاری همایش دو روزه معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر، گفت: به منظور برنامه ریزی عملیاتی برای ارائه پاسخ مناسب و موثر در حوادث احتمالی در کشور، برنامه پاسخگویی جمعیت هلال احمر به سوانح(EOP) که تعیین کننده نقش و وظایف تمامی واحدهای این جمعیت به منظور پاسخگویی به سوانح است، تدوین شد که این برنامه به تصویب شورای معاونین جمعیت هلال احمر رسید.

وی با بیان اینکه با تصویب برنامه پاسخگویی جمعیت هلال احمر به سوانح(EOP) در شورای معاونین جمعیت هلال احمر، اجرای آن ضروری است، عنوان کرد: ضرورت آموزش و اجرای آن از سوی رئیس جمعیت هلال احمر هم مورد تاکید قرار گرفته است که به همین منظور سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برنامه‌ای مدون برای اجرای آن در نظر گرفته است.

معاون برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: در مرحله نخست آموزش های لازم در زمینه برنامه پاسخگویی جمعیت هلال احمر به سوانح(EOP) به معاونین امداد و نجات جمعیت هلال احمر سراسر کشور ارائه می شود که این آموزش ها در قالب کارگاه های آموزشی، 4 و 5 تیرماه در همدان برگزار خواهد شد.


١٢:٢٣ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٩٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج