چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > بازدید دبیرکل هلال احمر از بخش های مختلف جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی/ دیدار و گفت و گو با امدادگران پایگاه های امداد و نجات جاده ای
 


  چاپ        ارسال به دوست

در دومین روز از سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر به تبریز انجام شد؛

بازدید دبیرکل هلال احمر از بخش های مختلف جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی/ دیدار و گفت و گو با امدادگران پایگاه های امداد و نجات جاده ای

دبیرکل جمعیت هلال احمر در ادامه سفر خود به آذربایجان شرقی از بخشهای مختلف جمعیت هلال احمر این استان از جمله کلینیک تخصصی استاد شهریار، معاونت امداد ونجات، پایگاههای امداد جاده ای بستان آباد و عوارضی تبریز، پایگاه امدادی و پشتیبانی در دست احداث سعید آباد تبریز بازدید و از نزدیک  با نجاتگران، دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، مهندس محمود محمدی نسب؛ دبیرکل جمعیت هلال احمر در ادامه سفر به تبریز با حضور در معاونت امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از انبارهای امدادی، مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امدادی جمعیت هلال احمر استان و تجهیزات امدادی بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت های امدادی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی قرار گرفت.

وی در جمع  نجاتگران، اعضای تیم های واکنش سریع و کارکنان معاونت امداد ونجات جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی با تقدیر از نظم و ترتیب و همت نجاتگران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، گفت: اتحاد و همدلی حاکم بر هلال احمر استان آذربایجان شرقی مثال زدنی است و نجاتگران و عوامل امدادی  این استان در حوادث درخشیده اند.

وی با تقدیر از امدادرسانی های نجاتگران آذربایجان شرقی به حادثه دیدگان زلزله در ازگله کرمانشاه  و سقوط هواپیمای مسافربری  مسیر تهران – یاسوج در ارتفاعات دنا اظهار داشت  علیرغم پرحادثه بودن استان آذربایجان شرقی، نجاتگران این استان علاوه بر امدادرسانی به حوادث درون استانی از قبیل سیل، برف و کولاک، حوادث جاده ای و کوهستان در حوادث ملی و فراملی حضور یافته و کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشته اند.

دبیرکل تصریح کرد : جمعیت هلال احمر مدیون فعالیت نجاتگران و اعضای داوطلب بوده و تحقق اهداف و برنامه های آن بدون حضور نجاتگران محقق نمی شود.

بازدید دبیرکل هلال احمر از  بزرگترین پایگاه امدادی پشتیبانی شمالغرب کشور در منطقه سعید آباد 

دبیر کل جمعیت هلال احمر با حضور در منطقه سعید آباد از بزرگترین پایگاه پشتیبانی و امدادی جمعیت هلال احمر در شمالغرب کشور بازدید و از نزدیک در جریان روند احداث و فعالیت های عمرانی آن قرار گرفت.

در این بازدید سعید کنعانی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گزارشی از روند احداث پایگاه ارائه کرد.

بازدید از پایگاه‌های امداد جاده ای شیبلی، استاد شهریار بستان آباد و عوارضی تبریز 

محمدی نسب در ادامه از پایگاههای امداد ونجات جاده ای عوارضی جمعیت هلال احمر شهرستان  تبریز ،گردنه  شیبلی و استاد شهریار قره چمن جمعیت هلال احمر شهرستان بستان آباد واقع در جاده قدیم تبریز – قره چمن بازدید و از نزدیک در جریان روند امدادرسانی به مصدومان حوادث جاده ای قرار گرفت  و پای صحبت های نجاتگران حاضر در این پایگاه‌های نشست و  از زحمات تک تک نجاتگران تجلیل کرد.


٢١:٢٢ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٥٧٠    /    تعداد نمایش : ٨٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج