چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > محمد باقر محمدی، به عنوان سرپرست جمعیت هلال‌احمر کردستان منصوب شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

در حکمی از سوی رئیس جمعیت هلال‌احمر:

محمد باقر محمدی، به عنوان سرپرست جمعیت هلال‌احمر کردستان منصوب شد

رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی محمدباقر محمدی را به سمت سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان کردستان منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلا‌ل‌احمر، دکتر علی‌اصغر پیوندی در حکم انتصاب محمدباقر محمدی به عنوان سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان کردستان آورده است: «نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان « سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان کردستان» منصوب می‌شوید.
با عنایت به وظایف و ماموریت‌های متعدد و گسترده جمعیت هلال‌احمر از جنابعالی انتظار دارم ضمن بهره‌گیری از پتانسیل‌های درون و برون سازمانی تمام سعی، تجربه و توان علمی و اجرایی خود را در راستای توسعه کیفی و کمی مجموعه و بهبود ارائه خدمات جمعیت در استان به‌کار گیرید.
بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.


٠٨:٣٠ - يکشنبه ٢١ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٦١٩    /    تعداد نمایش : ٨١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج