چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > از امضای تفاهم نامه گسترش همکاری ها تا ایجاد دفتر نمایندگی هلال احمر ایران در افغانستان
 


  چاپ        ارسال به دوست

در جلسه روسای جمعیت های ملی ایران و افغانستان بررسی شد

از امضای تفاهم نامه گسترش همکاری ها تا ایجاد دفتر نمایندگی هلال احمر ایران در افغانستان

مذاکره در خصوص امضای تفاهم نامه مشترک برای همکاری در ساخت بیمارستان و ایجاد دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان از موضوعات مورد بحث جلسه مشترک روسای هلال احمر ایران و افغانستان بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، جلسه مشترک روسای جمعیت هلال احمر ایران و افغانستان عصر دیروز در کابل برگزار شد.

بنابراین گزارش طرفین در این جلسه درباره اصلاح تفاهم نامه براساس شرایط و نیازهای جدید به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مذاکره در خصوص امضای تفاهم نامه مشترک برای همکاری در ساخت بیمارستان و ایجاد دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

روسای دو جمعیت ملی ایران و افغانستان در این جلسه در خصوص بررسی راه های صادرات دارو، اقلام امدادی تولیدی صنایع نساجی هلال ایران، راه های گسترش روابط و همکاری های دو جمعیت و همچنین بررسی وضعیت پناهجویان و مهاجرین گفت و گو کردند.

 


١٠:٣٩ - پنج شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٣٩١    /    تعداد نمایش : ٧٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج