چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
اخبار > دیدار دبیرکل و رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس/ضرورت ارتباط مستمر دبيركل جمعيت با كميسيون بهداشت و درمان
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار دبیرکل و رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس/ضرورت ارتباط مستمر دبيركل جمعيت با كميسيون بهداشت و درمان

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در دیدار دبیرکل و رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از خدمات ارائه شده از سوی این جمعیت به سیل زدگان در سیستان و بلوچستان قدردانی و بر ضرورت ارتباط مستمر دبيركل جمعيت با كميسيون بهداشت و درمان مجلس تأكيد كردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مصطفی محمدیون؛ دبیرکل جمعیت هلال احمر به همراه مرتضی سلیمی؛ رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر عصر امروز با حضور در جمع اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دکتر محمدرضا حیدری تفرشی به دیدار و گفت و گو با اعضای این کمیسیون پرداخت.
بنابراین گزارش، در این دیدار مصطفی محمدیون؛ دبیرکل جمعیت هلال احمر به تشریح اقدامات جمعیت هلال احمر در سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان و خدمات رسانی به هموطنان سیل زده در این استان پرداخت و برنامه های خود در جمعیت هلال احمر را به صورت کامل  تشريح كرد.
اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و دکتر محمدرضا حیدری تفرشی نیز در این دیدار از خدمات ارائه شده از سوی جمعیت هلال احمر به سیل زدگان در سیستان و بلوچستان قدردانی کردند.

این گزارش می افزاید، در ادامه دبیرکل جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات این جمعیت در دیدار دکتر پزشکیان؛ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، اقدام به ارائه گزارش عملکرد جمعیت هلال احمر طی سال جاری پرداختند.
دکتر پزشکیان در این دیدار، حمایت همه جانبه خود از طرح ها و برنامه های جمعیت هلال احمر را اعلام و خود را مدافع حقوق جمعیت هلال احمر عنوان کرد.


٠١:٤٤ - دوشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٦٣٣    /    تعداد نمایش : ١٧٤٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج