پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > دوره آموزشی مهارت‌های زندگی با حضور كاركنان جمعیت استان تهران برگزار شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان تهران:

دوره آموزشی مهارت‌های زندگی با حضور كاركنان جمعیت استان تهران برگزار شد

جلسات دوره آموزشی مهارت های زندگی با حضور کارکنان جمعیت هلال احمر استان تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، این برنامه آموزشی که به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان تهران و معاونت آموزش و پژوهش این جمعیت و با تدریس سرکار خانم صالح زاده، کارشناس ارشد خانواده، به مدت پنج جلسه و در پنج هفته متوالی برنامه ریزی شده بود، برگزار شد.
در این برنامه، کارگاه هایی با موضوع حفظ، بهبود و ارتقاء روابط عاطفی زن و شوهر، ارزش روابط اجتماعی افراد در خانواده، مهارت برخورد با کودکان، مهارت ارتباط با نوجوانان و جوانان و همچنین اخلاق جنسی برگزار شد. لازم به ذکر است در انتهای هر جلسه از مجموعه کلاس های برگزار شده نیز مشاوره حضوری برای آن دسته از همکارانی که نیاز به مشاوره های ضروری داشتند نیز توسط کارشناس مربوطه ارائه شد.


٠٥:٥١ - پنج شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٧٢٦    /    تعداد نمایش : ١٤٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج