پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > رئیس و معاون عملیات سازمان امداد و نجات در مناطق سیل‌زده فارس و کرمان/ رسیدگی و نظارت بر نحوه پاسخگویی به نیازهای مردم مناطق سیل‌زه
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس و معاون عملیات سازمان امداد و نجات در مناطق سیل‌زده فارس و کرمان/ رسیدگی و نظارت بر نحوه پاسخگویی به نیازهای مردم مناطق سیل‌زه

رئیس سازمان امداد و نجات و معاون عملیات این سازمان به منظور رسیدگی به نیازهای مردم مناطق سیل زده و نظارت بر نحوه خدمت رسانی به هموطنان در این مناطق هم اکنون در فارس و کرمان به سر می‌برند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به منظور بازدید از مناطق تحت تاثیر سیل و آب گرفتگی در استان فارس از روز گذشته به این استان سفر کرده و از این مناطق و همچنین انبارهای امدادی استان بازدید کرده است.
شاهین فتحی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات هم به منظور ارزیابی نحوه امدادرسانی به هموطنان در مناطق تحت تاثیر بارش های اخیر و بازدید از انبارهای امدادی استان، به کرمان سفر کرده است.
به دنبال هشدارهای هواشناسی مبنی بر افزایش بارش ها در استان های کشور، از هفته گذشته و به دستور دبیرکل جمعیت هلال‌احمر، امدادگران و پایگاه های این جمعیت در استان های جنوبی و جنوب غذبی به منظور خدمت رسانی بهتر به هموطنان در آماده باش کامل هستند.


٠٦:٥٥ - پنج شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٧٢٨    /    تعداد نمایش : ١١٥١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج