چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
اخبار > امدادرسانی ها در مناطق سیل‌زده فارس مطلوب است/ قدردانی از خدمات شبانه روزی امدادگران هلال احمر/ یاری رسانی تمامی دستگاه‌ها به هلال‌احمر برای خدمت به هموطنان
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس سازمان امداد و نجات با فرماندار جهرم:

امدادرسانی ها در مناطق سیل‌زده فارس مطلوب است/ قدردانی از خدمات شبانه روزی امدادگران هلال احمر/ یاری رسانی تمامی دستگاه‌ها به هلال‌احمر برای خدمت به هموطنان

رئیس سازمان امداد و نجات در ادامه سفر به استان فارس با فرماندار جهرم دیدار و در خصوص امدادرسانی به مردم سیل زده گفت و گو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در این دیدار مرتضی سلیمی، با اشاره به بازدید خود از مناطق سیل زده در شهرستان های فسا و جهرم، امدادرسانی را مطلوب ارزیابی و خلاطر نشان کرد: خوشبختانه تمامی دستگاه های اجرایی به یاری هلال احمر شتافتند تا خدمات به مردم سیل زده به نحو مطلوب ارائه شود که این همدلی و همراهی جای تقدیر دارد.
وی با تاکید بر اینکه اقدامات پیشگیرانه برای پاسخگویی به سیل استان باید در اولویت فعالیت ها قرار بگیرد تا خسارات احتمالی کاهش پیدا کند افزود: سه نقطه شهرستان جهرم در مسیر وقوع سیل اند که باید تخلیه  و مردم به اردوگاه های اسکان اضطراری منتقل شوند.
رئیس سازمان امداد و نجات تلاش برای حفظ جان انسان ها را اولویت اول در هر عملیات امدادی دانست و افزود: اگر کاستی در انجام فعالیت پیشگیرانه در حوادث منجر به آسیب به فردی شود، هر چقدر هم که زحمت کشیده باشیم، خیالمان آسوده نیست.
در ادامه این دیدار علیرضا صحرائیان، فرماندار جهرم با قدردانی از خدمات شبانه روزی امدادگران هلال احمر برای کمک به مردم سیل زده افزود: عضویت در هلال احمر جزو افتخارات زندگی من است و خوشحالم که در کنار بچه های هلال احمر به مردم خدمت کنم.
وی با اشاره به خدمات ارائه شده به مردم بخصوص عشایر منطقه خاطر نشان کرد: برای ارائه خدمات بهتر نیازمند برخی اقلام خصوصا نایلون هستیم که امیدواریم زودتر برسد.
بنابراین گزارش سلیمی نیز در خصوص نیازهای شهرستان در سیل اخیر تاکیدکرد: بسیاری از اقلام درخواستی بارگیری و آماده ارسال با بالگرد به جهرم اند که بدلیل بدی آب و هوا این مهم هنوز رخ نداده است.
رئیس سازمان امداد و نجات همچنین از اردوگاه اسکان اضطراری برپا شده در شهرستان های فسا بازدید کرد.


٠٧:١٥ - پنج شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٧٢٩    /    تعداد نمایش : ٣٨٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج