شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > بهره مندی 207 تن از متاثران از سیل و آبگرفتگی از خدمات امدادی هلال احمر/ تخلیه آب از 50 واحد مسکونی
 


  چاپ        ارسال به دوست

تشریح خدمات امدادرسانی در سیل و آبگرفتگی استان بوشهر:

بهره مندی 207 تن از متاثران از سیل و آبگرفتگی از خدمات امدادی هلال احمر/ تخلیه آب از 50 واحد مسکونی

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به عملیات سیل و آبگرفتگی دراستان بوشهر اظهارداشت: 207 تن از هموطنان در شهرستان دیر واقع در استان بوشهر از خدمات امدادی بهره مند شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر،شاهین فتحی؛ معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تشریح گزارش عملیات امدادی سیل و آب‌گرفتگی استان بوشهرافزود: شهرستان دیر واقع در استان بوشهر تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بر این اساس 207 تن از هموطنان در استان از خدمات امدادی بهره مند شده و 7 تن نیز نجات یافته اند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به مفقود شدن یک نفردر سیل اشاره و تاکید کرد: 10 تیم عملیاتی متشکل از 50 امدادگر و نجاتگر نسبت به ارائه خدمات امدادی به هموطنان در استان بوشهر اقدام کردند.

به گفته وی، 50 واحد مسکونی نیز به کمک نیروهای هلال احمر از آب تخلیه شد؛ عملیات امدادرسانی در استان بوشهر همچنان ادامه دارد.


٠٧:١٨ - يکشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٣٨١    /    تعداد نمایش : ١٠٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج