شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > صبحانه دبیرکل جمعیت هلال احمر با نجاتگران/ بازدید از پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در بستان آباد
 


  چاپ        ارسال به دوست

صبحانه دبیرکل جمعیت هلال احمر با نجاتگران/ بازدید از پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در بستان آباد

دبیرکل جمعیت هلال احمر صبح امروز در فضایی صمیمی، صبحانه را با نجاتگران پایگاه امدادونجات شیبلی آذربایجان شرقی صرف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مصطفی محمدیون صبح یکشنبه ۲۹ اسفند در ادامه بازدید از طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر در استان آذربایجان شرقی، از بخش ای مختلف پایگاه امدادونجات شیبلی در جاده قدیم تبریز - بستان آباد بازدید کرد.

در این بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر ضمن قدردانی از تلاش نجاتگران این پایگاه، در فضایی صمیمانه صبحانه را با آنان صرف کرد.

بازدید از پایگاه نیمه تمام امدادی منطقه

مصطفی محمدیون همچنین از پایگاه نیمه تمام امدادی منطقه ای شمال غرب کشور در منطقه سعیدآباد تبریز بازدید کرد.

این پایگاه که مجهز به آشیانه بالگرد و سوله های امدادی است، برای تکمیل فاز اول به پنج میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد. دبیرکل جمعیت هلال احمر پس از این بازدید، توصیه های لازم را جهت تسریع برای تکمیل این پایگاه ارائه کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر پیش از ظهر امروز از پایگاه امدادونجات جاده ای سیدالشهدا در آزادراه تبریز-تهران، پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در عوارضی بستان آباد-هشترود و بوستان صبا در شهر بستان آباد بازدید و با نجاتگران پست سیار امدادونجات جاده ای در روستای کردکندی در جاده بستان آباد-سراب دیدار کرد.


١٣:٣٨ - يکشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٣٩٢    /    تعداد نمایش : ١٠٢٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج