دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧
اخبار > دعوت رئیس جمعیت هلال‌احمر از آحاد مردم بویژه داوطلبان، امدادگران و جوانان هلال احمر برای حضور در انتخابات سال 96/بار دیگر یکایک ما مهیای ترسیم آینده کشور عزیزمان می‌شویم/ میل همگانی برای مشارکت در آبادانی و پیشرفت کشور؛ مژده طلوع فرداهای روشن
 


  چاپ        ارسال به دوست

دعوت رئیس جمعیت هلال‌احمر از آحاد مردم بویژه داوطلبان، امدادگران و جوانان هلال احمر برای حضور در انتخابات سال 96/بار دیگر یکایک ما مهیای ترسیم آینده کشور عزیزمان می‌شویم/ میل همگانی برای مشارکت در آبادانی و پیشرفت کشور؛ مژده طلوع فرداهای روشن

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی از آحاد مردم به ویژه داوطلبان، جوانان، امدادگران، نجاتگران و تمامي خانواده بزرگ و ميليوني جمعيت مردمي هلال احمر را به به حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، متن پیام دکتر سیدامیرمحسن ضیائی؛ رئیس جمعیت هلال احمر بدین شرح است: «ملت شریف ایران بار دیگر یکایک ما مهیای ترسیم آینده کشور عزیزمان می‌شویم و شرکت در انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری، ادای تکلیف جهت توفیق در این امر مهم است. 

اشتیاق جامعه ایرانی-اسلامی ما در روزهای منتهی به انتخابات، روایتی شفاف از میل همگانی برای مشارکت در آبادانی و پیشرفت کشور است که طلوع فرداهای روشن را مژده می‌دهد.

ورای گرایش‌های‌ سیاسی و علایق جناحی؛ ایران با دستان همه ما ساخته می‌شود زیرا گذشته و حال آن متعلق به همه ایرانیان بوده و آینده آن نیز متعلق به همه شما عزيزان است؛ بنابراین به نشان ٣٨ سال مسئولیت‌پذیری و حضور هميشه در صحنه تان، اينك و در زمان تعیین سرنوشت وطن نیز موظف به احساس مسئولیت هستیم.

اینجانب به عنوان احدي از خدمتگزاران مردم بزرگوارم؛ از عموم واجدین شرایط و هموطنان بصیر به ويژه داوطلبان، جوانان، امدادگران، نجاتگران و تمامي خانواده بزرگ و ميليوني جمعيت مردمي هلال احمر دعوت می‌کنم با توکل به پروردگار متعال، همه با هم در انتخابات ریاست جمهوری و همچنين شوراي هاي اسلامي شهر و روستا شرکت نموده و با انتخاب فرد اصلح، ضمن عمل به وظیفه ملی، در سرنوشت خویش سهم بزرگی داشته باشیم. به اميد اعتلاي نام و نشان ايراني در سرتاسر دنيا. ان شاءالله»


٠٢:٣٠ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٨٠٧    /    تعداد نمایش : ١٢٥٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج