دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > گامی مهم در گسترش کانون های طلاب سازمان جوانان/ دیدار رئیس سازمان جوانان و معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با مسئولان حوزه علمیه قم
 


  چاپ        ارسال به دوست

گامی مهم در گسترش کانون های طلاب سازمان جوانان/ دیدار رئیس سازمان جوانان و معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با مسئولان حوزه علمیه قم

با حضور معاون فرهنگی و امور استان‌های نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر و رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جلسه هماهنگی و پیگیری امضای تفاهم نامه کانون طلاب در قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ در این جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین زاهدی؛ معاون فرهنگی و امور استان‌های نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر، دکتر حبیبی، رئیس سازمان جوانان هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین ملک دار؛ مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان مرکز مدیریت حوزه های علمیه و مسؤلین حوزه سلامت و تسهیلات مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد، نخست آقای زاهدی گزارشی از روند شکل گیری تفاهم نامه و ضرورت تشکیل کانون طلاب در جمعیت هلال احمر نکاتی را ارائه کرد.

در ادامه دکتر مسعود حبیبی در گزارش جامعی به نحوه فعالیت های سازمان جوانان، کانون ها و اقدامات و طرح ها و برنامه های جوانان، اردوها، برنامه های آموزشی و اهمیت حضور طلاب در برنامه های سازمان جوانان و تشکیل کانون پرداخت.

همچنین دکتر گل فشان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم نیز با اشاره به حضور اعضای کانون طلاب در زمان زلزله بم و حضور موثر طلاب در مناطق آسیب دیده و برنامه های جوانان به عنوان پیوستی فرهنگی بر اهمیت تشکیل کانون طلاب تاکید کرد.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین ملک دار با استقبال از انعقاد تفاهم نامه و تشکیل کانون طلاب بر ۲ بعد در این حوزه تاکید کرده و افزود: در بعد سخت افزاری، یعنی آموزش طلاب و تشکیل این کانون و تیم بندی و آماده سازی آنها در راستای همکاری در زمان حوادث، و در بعد نرم افزاری جهت حضور در برنامه های فرهنگی در کنار جوانان و در مجموع برقراری تعامل بین جوانان هلال احمر و طلاب دارای اهمیت است.

در این جلسه مقرر شد؛ جلسه های کارشناسی هر دو هفته یکبار جهت نوشتن دستورالعمل های اجرایی از هفته آینده تشکیل شده و کمیته های ستادی و استانی مطابق بند ۵ تفاهم نامه با حضور اعضای ذکر شده در بند فوق تشکیل شود.


٠٦:٠٦ - پنج شنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٧٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج