دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > اجرای طرح “نذر مهربانی” با شعار “اهدای خون، هدیه ای برای نجات جان انسان ها”
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح “نذر مهربانی” با شعار “اهدای خون، هدیه ای برای نجات جان انسان ها”

همزمان با ماه مبارک رمضان و اعلام سازمان انتقال خون، مبنی بر کاهش ذخایر خونی در هفته آخر ماه مبارک رمضان، سازمان جوانان هلال احمر طرح "نذر مهربانی " را با شعار " اهدای خون، هدیه ای برای نجات جان انسان ها" در سراسر کشور اجرا می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، مسعود آسیما معاون دانشجویی و جوانان سازمان ضمن اعلام این خبر افزود: طرح اهدای خون همه ساله توسط اعضای سازمان جوانان، در راستای ترویج فرهنگ نوعدوستی، احترام به ارزش های انسانی، تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها اجرا می شود.

وی با اشاره به اعلام سازمان خون مبنی بر کاهش ذخایر خونی در هفته پایانی ماه مبارک رمضان، ادامه داد: به منظور جلوگیری از بروز مشکل برای بیماران نیازمند خون و نهادینه کردن فرهنگ اهدای خون، سازمان جوانان طرح ” نذر مهربانی” را با شعار ” اهدای خون، هدیه ای برای نجات جان انسان ها” در سراسر کشور اجرایی می کند.

معاون دانشجویی و جوانان خاطرنشان کرد: برای اجرای هرچه بهتر این طرح و مشارکت اعضا، فراخوان این طرح خداپسندانه در کانون های سراسر کشور اعلام شده تا اعضا در صورت تمایل و داشتن شرایط اهدای خون، در هفته آخر ماه مبارک به صورت گروهی جهت اهدای خون به مراکز و پایگاه های سازمان انتقال خون در شهر و روستای خود مراجعه کنند.

 


٠٩:٤٥ - جمعه ٢٦ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤٠٨    /    تعداد نمایش : ٧٦٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج