يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > برگزاری دوره آموزشی بهداشت کودکان
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور مالی خبرداد:

برگزاری دوره آموزشی بهداشت کودکان

رئیس مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور مالی از برگزاری دوره آموزشی با عنوان بهداشت کودکان و پیشگیری و مراقبت از مرگ و میر کودکان در این مرکز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مجتبی عرفان‌نژاد، از برگزاری دوره آموزشی با عنوان بهداشت کودکان، پیشگیری و مراقبت از مرگ و میر کودکان در این مرکز خبر داد و اظهار کرد: دوره مذکور برای کادر درمانی این مرکز با همکاری مرکز بهداشت  منطقه 4 باماکو- مالی برگزار شد.

رئیس مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور مالی در ادامه با اشاره به اینکه مدرسان این دوره آموزشی، کارشناسان مرکز بهداشت باماکو (پایتخت این کشور) بودند، اظهار داشت: این دوره اموزشی  بر اساس تحقیقات و مطالعات انجام شده و نتایج آماری افزایش مرگ و میر در کودکان زیر ۵ سال در کشور مالی و برای کادر درمانی و اجرای آموزش‌های اولیه برای کودکان برگزار شد.


٠٩:٥٠ - شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤٢١    /    تعداد نمایش : ٥٤٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج