دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، بزرگترین مجموعه درمانگاهی خاورمیانه
 


  چاپ        ارسال به دوست

مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، بزرگترین مجموعه درمانگاهی خاورمیانه

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اظهار داشت: این مرکز بزرگترین مجموعه درمانگاهی در سطح خاورمیانه به شمار می آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر حمید چوبینه؛ مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت بیان داشت: به منظور توسعه و تعمیق خدمات، طی یک سال گذشته اقدامات قابل توجهی انجام شده است که می توان به بهره برداری از بانک خون اشاره داشت.

وی گفت: با بهره برداری از بیمارستانی که در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در دست احداث است، ارائه خدمات مربوط با سازگاری های خونی در این مجتمع نهادینه می شود.

چوبینه ضمن اشاره به آغاز فعالیت مرکز جامع سلامت مادر، کودک و جنین از اردیبهشت سال گذشته تصریح کرد: بهره گیری از علوم روز دنیا با هدف ارائه خدمات بهتر در حال انجام است.

وی افزود: ارائه مشاوره های علمی و حمایت از مراجعان، همواره در این مجتمع احساس می شد که سال گذشته موفق شدیم دفتر حمایت و تکریم ارباب رجوع را راه اندازی کنیم.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: طبق برآوردهای انجام شده، مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بزرگترین مجتمع درمانگاهی کشور در سطح کشور و حتی منطقه خاورمیانه به شمار می آید.

وی راه اندازی سه مرکز جامع تصویربرداری، درمان بیماران سرطانی و نیز توانبخشی را از دیگر اولویت های زمان بندی شده در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران عنوان و تصریح کرد: مجوز احداث مرکز جامع تصویربرداری از وزارت بهداشت اخذ شده است که طی چند ماه آینده با خضور مسئولان جمعیت هلال احمر به بهره برداری خواهد رسید.

چوبینه با بیان اینکه بهره برداری از مرکز جامع درمان بیماران سرطانی طبق زمان بندی صورت خواهد گرفت، گفت: در رابطه با مرکز جامع توانبخشی هم برای اخذ موافقت های لازم برای ارائه خدمات فیزیوتراپی از وزارت بهداشت اقدام شده است.


٠١:٥٨ - دوشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٤٥٠    /    تعداد نمایش : ٩٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج