شنبه ٣١ تير ١٣٩٦
اخبار استانی
 


هلال احمر خراسان رضوی برگزار کرد: آزمونهای آمادگی جسمانی و مهارتی با حضور 377 امدادگر استان
آزمونهای آمادگی جسمانی و مهارتی با حضور 377 امدادگر در دو مرحله خواهران و برادران برگزار شد.
 چهارشنبه ٢٨ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان خبر داد: همکاری استانداری و جمعیت هلال احمر در زمینه های آموزشی و اقدامات پیشگیرانه
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با همراهی معاونان ستادی با مدیر کل امنیتی و اجتماعی استان دیدار و گفت و گو کرد.
 چهارشنبه ٢٨ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل خبر داد: برگزاری دوره ارتقاء درجه برای 350 نفر از امدادگران و نجاتگران
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری دوره ارتقاء درجه برای 350 نفر از امدادگران و نجاتگران استان خبر داد.
 چهارشنبه ٢٨ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان عنوان کرد: خوزستان هنوز از ناملایمات اجتماعی رنج می برد/ ضرورت هم افزایی هلال احمر و شرکت ملی حفاری برای محرومیت زدایی در استان/ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، داوطلب افتخاری هلال احمر خوزستان شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: با توجه به نگاهی که در شرکت ملی حفاری در زمینه محرومیت زدایی وجود دارد، این نگاه می تواند باعث هم افزایی با جمعیت هلال احمر در راستای آرمان های بشردوستانه و توانمندسازی اقشار آسیب پذیر باشد.
 سه شنبه ٢٧ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران: توسعه فرهنگ داوطلبی با بهره گیری از سامانه های دیجیتال سرعت می گیرد
مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان سازمانی با کارکرد اجتماعی رسالت سنگینی را در جامعه برعهده دارد که تحقق کامل اهداف آن مستلزم توسعه فرهنگ داوطلبی از طریق بهره گیری ازسامانه های دنیای دیجیتال است.
 دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با معاون عمرانی استاندار/ بر ضرورت همکاری و حمایت از خدمات و فعالیت های هلال احمر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با معاون عمرانی استاندار دیدار و در زمینه همکاری و حمایت از خدمات و فعالیت های هلال احمر گفت و گو کردند.
 دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جمعیت هلال احمر قم در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان شایسته تقدیر شد
دبیر ستاد اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان قم گفت: هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان با بررسی فعالیت های سال ۹۵ دستگاه ها بر اساس نظام جامع برنامه ریزی نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز که مجموعه منسجمی از ملاک های فعالیت در حوزه مربوطه و اجرا است، جمعیت هلال احمر استان قم را شایسته تقدیر دانست.
 يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعزام کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر شهرستان اصفهان و ارائه خدمت به یک‌هزار و 126 تن از ساکنین محله امیرالمومنین(ع)ملک شهر
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان از راه‌اندازی کاروان سلامت به محله امیرالمومنین (ع) منطقه ملک شهر و ارائه خدمات به یک‌هزار و 126 تن خبر داد.
 يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پایان عملیات جست‌وجوی پیکر جوان غرق شده در حوضچه متروکه معادن الیگودرز
معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر لرستان از پیدا شدن پیکر جوان غرق شده در حوضچه متروکه معادن روستای بادباد شهرستان الیگودرز خبر داد.
 يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ورود جمعیت هلال احمر به موضوع آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد قابل تقدیر است/ امروز هلال‌احمر در دورترین نقاط آمادگی کامل برای خدمت به مردم دارد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با همراهی معاونان ستادی جمعیت با نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
 يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>