يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار استانی
 


مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد:
نجات 2600 غریق از امواج مرگبار خزر در ساحل مازندران
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: تیم‌ های امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر مازندران و ناجیان غریق مستقر در سواحل استان از آغاز طرح کاهش غریق در خرداد 97 تا کنون موفق شدند دو هزار و 655 غریق را از امواج مرگبار خزر نجات دهند.
 يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد:
استمرار فعالیت کاروان های سلامت هلال احمریزد در مناطق محروم و روستایی
جلسه بررسی نقاط ضعف و قوت فعالیت کاروان سلامت هلال احمر استان یزد به دلگان با حضور مدیرعامل، سرپرست تیم کاروان سلامت وجمعی از اعضا تیم برگزار شد.
 يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جمعیت هلال احمر استان کرمان پیشتاز در اجرای فعالیت های پیشگیری از آسیب های اجتماعی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در جلسه کمیته فرهنگی پیشگیری مبارزه با مواد مخدر استان گفت: جمعیت هلال احمر کرمان با تعامل و همدلی دستگاه های متولی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله اجرای طرح ملی پیمان در سطح کشور در جایگاه برتر قرار دارد.
 يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
امضای تفاهم نامه همکاری جمعیت هلال احمر و انتقال خون استان ایلام
تفاهم‌نامه همکاری جمعیت هلال احمر و انتقال خون استان ایلام با هدف ترغیب و گردآوری داوطلبان به اهدای خون و اجرای برنامه‌های آموزشی برای آگاهی مردم به امر اهدای خون امضا شد.
 يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره امداد و کمک های اولیه ویژه طلاب خواهر در شهرک مهدیه حوزه های علمیه قم
اعضای کانون طلاب خواهر در شهرک مهدیه حوزه های علمیه قم با هدف آمادگی امدادی جهت حضور در حوادث و بلایا، در دوره های آموزشی مباحث امدادی را فرا گرفتند.
 شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح نیابت در سرای سالمندان اصفهان
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان از بازدید داوطلبان این جمعیت از سرای سالمندان نجف آباد "دهکده احسان " در قالب اجرای طرح نیابت خبر داد.
 شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان عنوان کرد: ایثارگران به جامعه هویت و اصالت می بخشند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: روحیه ایثارگری هنوز در جامعه وجود دارد و یکی از عواملی که به جامعه اصالت و هویت می بخشد.
 شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
شکوه مهربانی مازندرانی ها در کارناوال بشردوستی هلال احمر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: «کارناوال بشردوستی، حمایت از زندگی و کرامت انسانی» به عنوان اقدام ابتکاری جمعیت هلال احمر مازندران، فرصت دیگری برای هم افزایی، همکاری و همیاری ساکنان دیار علویان است تا شور نوع دوستی و شکوه مهربانی خود را در پرتو نگاه مهربان و دستان سخاوتمند خود به نمایش بگذارند.
 شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعزام کاروان سلامت هلال احمر ایلام به مناطق محروم سیروان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام از بهره مندی بیش از ۱۰۰ بیمار از خدمات رایگان هلال احمر در روستای محروم گور طوطی خبر داد.
 شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
هلال احمر اردبیل آماده برگزاری دوره های متعدد در زندان ها
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از آمادگی این جمعیت برای برگزاری دوره های مختلف در زندان های استان خبر داد.
 جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>