دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦
اخبار استانی
 


مدیر دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری هلال احمر: 6 هزار کارمند هلال احمر دوره آموزشی آشنایی با تخلفات اداری را گذرانده اند
دوره آموزشی ضمن خدمت "آشنایی با حقوق و تکالیف کارمندان از منظر قانون رسیدگی به تخلفات اداری جمعیت هلال احمر"، روز یکشنبه 29 مرداد ماه جاری در شیراز برگزار شد.
 دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر معاون امور عمرانی استاندار مازندران از خدمات هلال احمر استان/ با ورود هلال احمر به حوادث و بحران ها مردم احساس آرامش می کنند
معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: در هر حادثه و بحرانی که هلال احمر ورود پیدا کرد مسئولان و مردم احساس آرامش کردند.
 دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل: تخصیص 500 میلیون تومان برای ساخت آشیانه بالگرد هلال احمر اردبیل
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در سال جاری از طرف استانداری 500 میلیون تومان برای ساخت آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر استان اردبیل تخصیص یافته است.
 دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط هلال احمر استان انجام شد: ارائه خدمات سلامت به 180 هزار نفر در خراسان شمالی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی گفت: در سال ۹۵ بیش از 180 هزار نفر به طور مستقیم از خدمات حوزه سلامت هلال احمر استان بهره مند شدند که در مقایسه با سال 92 رشدی معادل 482 درصد داشته است.
 يکشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه خدمات پزشکی به بیش از 700 تن از هموطنان در مناطق کم برخوردار مشهد مقدس
دبیرکانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس اعلام کرد: خدمات پزشکی به بیش از 700 تن از هموطنان در مناطق کم برخوردار مشهد مقدس ارائه شد.
 شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش تعداد دوربین ها در جاده ها و محورهای مواصلاتی کرمان به 134 دستگاه/اعلام آمادگی مجموعه امنیتی و انتظامی استانداری برای همکاری با جمعیت هلال‌احمر استان کرمان
مدیرکل امنیتی و انتظامی و جانشین و معاون ستاد مدیریت بحران استان با حضور در پایگاه امدادی پشتیبانی جنوبشرق کشور از روند اجرای نخستین دوره کشوری آموزش تیم های واکنش سریع ویژه شعب بازدید کردند.
 شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فارس مقام دوم کشور در شاخص های حوزه جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
با اعلام نتایج ارزیابی عملکرد چهارماهه جمعیت هلال احمر استان ها در حوزه جذب و سازماندهی، معاونت امور داوطلبان فارس مقام دوم کشوری را از آن خود کرد.
 شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون جمیعت هلال احمر خوزستان خبر داد:
گرفتار شدن 10 خودرو در سیلاب خوزستان/ اسکان اضطراری 80 نفر از سیل زدگان
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به گرفتار شدن ده خودرو در سیلاب امروز در یک روستا در بخش صیدون از اسکان اضطراری 80 نفر از مردم و زائران سیل زده خبر داد.
 جمعه ٢٧ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران: بازگشت ۲ هزار و ٨٢٣ غریق به زندگی
۲ هزار و ٨٢٣ غریق از سوم خرداد امسال تا دیروز ۲۶ مردادماه از امواج سهمگین دریای مازندران نجات یافتند.
 جمعه ٢٧ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان عنوان کرد: کاهش مرگ و میر حادثه دیدگان با حضور هلال احمر در کنار نیروی انتظامی در جاده ها
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان و معاونان این ارگان با حضور در محل جمعیت هلال احمر استان با مدیرعامل و معاونان این جمعیت دیدار و گفت و گو کردند.
 چهارشنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>