شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧
اخبار > کلنگ زنی پایگاه امدادی دهلاویه دشت آزادگان
 


  چاپ        ارسال به دوست

کلنگ زنی پایگاه امدادی دهلاویه دشت آزادگان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان در مراسم کلنگ زنی پایگاه امدادی دهلاویه دشت آزادگان گفت: تا پایان برنامه ۵ ساله توسعه جمعیت هلال احمر خوزستان ۲۷ پایگاه امداد و نجات جاده در استان ساخته می شود.

به گزارش روابط عمومى جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی در حاشیه مراسم کلنگ زنی پایگاه امداد و نجات یادمان شهید چمران در دهلاویه دشت آزادگان اظهار کرد: حضور کاروان های راهیان نور و زائران اربعین حسینی به عراق از طریق مرز چزابه باعث شد که این منطقه برای ساخت پایگاه امداد و نجات جاده ای انتخاب و تصمیم به ساخت این پایگاه بگیریم.

وی افزود: این پایگاه نخستین پایگاه از ۲۷ پايگاه امداد و نجات جاده ای است که تا پایان برنامه 5 ساله توسعه جمعیت هلال احمر در استان ساخته خواهد شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: این پتانسیلی که در این منطقه وجود دارد زمینه ساز ارائه خدمات به مردم منطقه است و امیدواریم حضور این پایگاه باعث تقویت حضور داوطلبان در این نوع مراکز و توسعه مشی داوطلب محوری در جمعیت هلال احمر شود.

خدادادی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم خدمات بشردوستانه را در زمینه های مختلف به این منطقه بیاوریم، ادامه داد: هلال احمر به عنوان حلقه وصل بین توانمندان و نیازمندان عمل می کند و امیدواریم بتوانیم زمینه ساز رشد و تعالی فرهنگی و توسعه زیرساخت ها در این منطقه باشیم.


٠١:٣٦ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٧٨٥    /    تعداد نمایش : ٢١٩٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج