دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > دیدار مدیرعامل هلال احمر اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی استان: ارتقای همکاری دو دستگاه به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در استان
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیرعامل هلال احمر اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی استان: ارتقای همکاری دو دستگاه به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در استان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان بر ارتقاء سطح همکارهای دو جانبه و توسعه فعالیت های مشترک تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ دکتر محسن مومنی در این دیدار با اشاره به همکاری و تعامل سازنده بین هلال احمر و نیروی انتظامی استان گفت: حضور این دو مجموعه در حوادث و بحرانها مکمل هم در راستای خدمت رسانی به مردم است.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از ارکان ثبات و امنیت جامعه است تصریح کرد: ارتقاء سطح همکاري هاي مشترک، موجب هم افزايي و سرعت عمل در خدمت به مردم می شود.

دکتر مومنی با بیان اینکه میزان آمادگی‌ خانواده‌های ایرانی در برابر مخاطرات بسیار پایین و در حدود 9 درصد است، افزود: تلاش جمعیت هلال احمر با اجرای طرح ملی خادم و ارائه آموزش به خانواده‌ها بر این بوده تا این آمادگی بیشتر شود و کمک و همکاری نیروی انتظامی در این راستا بسیار موثر است.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به اهمیت آموزش های امداد و کمک های اولیه و تاثیر گذاری این آموزشها در کاهش خسارت های ناشی از حوادث و افزایش تاب آوری جوامع در مواجهه با بلایای طبیعی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر متولی این آموزش هاست و این آمادگی وجود دارد تا برای نیروهای وظیفه، کادر پلیس و خانواده های آنها این دوره هاي آموزشي برگزار شود.

در ادامه؛ فرماندهي انتظامي استان اصفهان با بیان اينکه روحيه ایثار و خدمتگزاري شاخصه نیروهای انتظامی و هلال احمر است، گفت: با استفاده از ظرفيت ها و توانمندي هاي دو مجموعه می توان در خصوص کاهش آسيب‌ها و اجتماعي و افزايش امداد رساني در زمان بحران گام موثری برداشت.

سردار مهدي معصوم بيگي با اشاره به آمار بالای حوادث ترافیکی استان و خسارت های ناشی از آن خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری نیروی انتظامی و جمعیت هلال احمر در جاده ها و محورهای مواصلاتی تاثیر گذار و تعیین کننده است.

لازم به ذکر است در این دیدار  کمیته ای جهت بازنگری و ترمیم تفاهم نامه همکاری منعقد شده در سالهای گذشته و بررسی راهکارههای توسعه فعالیتهای مشترک تشکیل شد.


١٥:٣٩ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٦٠٠    /    تعداد نمایش : ١٧٩١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج