شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > به میزبانی هلال احمر خرامه برگزار شد؛ دوره آموزش منطقه ای اقدامات پیش بیمارستانی ویژه خواهران
 


  چاپ        ارسال به دوست

به میزبانی هلال احمر خرامه برگزار شد؛ دوره آموزش منطقه ای اقدامات پیش بیمارستانی ویژه خواهران

دوره آموزش تخصصی اقدامات پیش بیمارستانی با حضور 30 تن از بانوان امدادگر شهرستان های شیراز، مرودشت، ارسنجان و خرامه از 19 شهریور ماه به مدت چهار روز به میزبانی جمعیت هلال احمر خرامه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ این دوره آموزش منطقه ای با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت عملی بانوان امدادگر در زمینه خدمت رسانی به آسیب دیدگان حوادث برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر خرامه در این خصوص گفت: این دوره آموزشی به مدت چهار روز در دبیرستان شبانه روزی کوثر شهرستان خرامه برگزار شد.

محسن صباغ نژاد اظهار کرد: مباحث آموزشی این دوره را آناتومی، CPR، تروما، رگ گیری، آتل بندی، بانداژ، لوله گذاری، فوریت های نجات درمانی، تثبیت پزشکی مصدوم، تریاژ، ارزیابی صحنه و محیط حادثه، آسیب های شایع پس از سوانح و مراقبت های آن، انتقال مصدوم به صورت تخصصی و داروشناسی شامل می شد.

صباغ نژاد افزود: در آئین اختتامیه این دوره مسئولان شهرستانی و استانی حضور داشتند.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس در این آئین گفت: بانوان نقش محوری در گسترش فعالیت های نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر دارند.

طیب طاهرزاده داوطلب محور بودن را شاخص ویژه فعالیت های جمعیت هلال احمر اعلام و تاکید کرد: خدمات داوطلبانه، سرمایه های اجتماعی جمعیت هلال احمر را افزایش داده است.

طاهرزاده با اشاره به اولویت فعالیت های آموزشی در جمعیت هلال احمر، تصریح کرد: اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر باید با فراگیری آموزش های جامع و استاندارد، نماینده شایسته ای برای این جمعیت در عرصه خدمت به مردم و به ویژه آسیب دیدگان حوادث باشند.

حسین آرگیو فرماندار خرامه نیز در این مراسم با بیان اینکه جمعیت هلال احمر در خدمت به جامعه هدف حد و مرزی نمی شناسد، گفت: آرم و نشان جمعیت هلال احمر پیام آور آرامش و خدمت به هم نوع است.

به پذیرفته شدگان در آزمون پایانی این دوره گواهی نامه اعطاء خواهد شد.


١٢:٥٦ - شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٦٥٣    /    تعداد نمایش : ٦٩٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج