سه شنبه ٠٢ آبان ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > رئیس جمعیت هلال احمر باغملک: خانه هلال روستای چلسرخ به یاد شهید بهمنی افتتاح شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک: خانه هلال روستای چلسرخ به یاد شهید بهمنی افتتاح شد

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک گفت: خانه هلال شهید عزیزاله بهمنی در روستای چلسرخ منطقه صیدون این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، محسن شیخی علیزاده با اشاره به اهداف و فلسفه تأسیس خانه های هلال، اظهار کرد: خانه‌های هلال با هدف توانمندسازی جامعه و گسترش آموزش‌های امدادی برای مقابله با حوادث و تشکیل تیم‌های واکنش سریع شهری و روستایی راه‌اندازی می شوند.

وی با بیان اینکه خانه‌های هلال به شکل کاملا مردمی و با محوریت داوطلبانه اداره و برای تحقق هدف مهم و حیاتی هلال احمر که آموزش در تمام سطوح است، احداث می‌شوند، افزود: اعضای خانه‌های هلال از میان مردم و افراد آموزش دیده هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک با اشاره به نامگذاری این خانه هلال به نام شهید عزیزاله بهمنی گفت: شهدا الگوی حقیقی برای امدادگران و نجاتگران هستند که ایثارگری وجه مشترک آنها است.

شیخی علیزاده اضافه کرد: خانه های هلال در حقیقت زبان گویای نیازهای مردم و پل پیوند مردم و مسئولان هستند.

بر اساس این گزارش، شهید عزیزاله بهمنی از مأموران شجاع و جان برکف نیروی انتظامی خوزستان بود که در حمله تروریستی به کلانتری 22 اهوز در تاریخ 25 اردیبهشت سال 96 به شهادت رسید.


١١:٤١ - چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٧٥٧    /    تعداد نمایش : ٤١٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج