چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > رئیس جمعیت هلال احمر باغملک: خانه هلال روستای چلسرخ به یاد شهید بهمنی افتتاح شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک: خانه هلال روستای چلسرخ به یاد شهید بهمنی افتتاح شد

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک گفت: خانه هلال شهید عزیزاله بهمنی در روستای چلسرخ منطقه صیدون این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، محسن شیخی علیزاده با اشاره به اهداف و فلسفه تأسیس خانه های هلال، اظهار کرد: خانه‌های هلال با هدف توانمندسازی جامعه و گسترش آموزش‌های امدادی برای مقابله با حوادث و تشکیل تیم‌های واکنش سریع شهری و روستایی راه‌اندازی می شوند.

وی با بیان اینکه خانه‌های هلال به شکل کاملا مردمی و با محوریت داوطلبانه اداره و برای تحقق هدف مهم و حیاتی هلال احمر که آموزش در تمام سطوح است، احداث می‌شوند، افزود: اعضای خانه‌های هلال از میان مردم و افراد آموزش دیده هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک با اشاره به نامگذاری این خانه هلال به نام شهید عزیزاله بهمنی گفت: شهدا الگوی حقیقی برای امدادگران و نجاتگران هستند که ایثارگری وجه مشترک آنها است.

شیخی علیزاده اضافه کرد: خانه های هلال در حقیقت زبان گویای نیازهای مردم و پل پیوند مردم و مسئولان هستند.

بر اساس این گزارش، شهید عزیزاله بهمنی از مأموران شجاع و جان برکف نیروی انتظامی خوزستان بود که در حمله تروریستی به کلانتری 22 اهوز در تاریخ 25 اردیبهشت سال 96 به شهادت رسید.


١١:٤١ - چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٧٥٧    /    تعداد نمایش : ١٦٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج