يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > استاندار لرستان: خدمات هلال احمر فراگیر و بی حد و مرز است/ پیگیری برای رفع مشکلات و نیازهای هلال احمر استان
 


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار لرستان: خدمات هلال احمر فراگیر و بی حد و مرز است/ پیگیری برای رفع مشکلات و نیازهای هلال احمر استان

استاندار لرستان در دیدار با مدیرعامل جمعیت و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان با تقدیر از خدمات هلال احمر در سطح استان، اذعان کرد: خدمات هلال احمر فراگیر بوده و حد و مرز نمی شناسد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، دکتر خادمی صبح امروز در دیدار با مدیرعامل جمعیت استان ضمن تقدیر از خدمات هلال احمر، تصریح کرد: خدمات هلال احمر فراگیر است و حد و مرز نمی شناسد باتوجه به این ویژگی، حضور عوامل هلال احمر در مواقع بروز حادثه و مخاطرات باعث دلگرمی و امیدبخش بوده و این حس خوبی است .

وی با اشاره به پیگیری استانداری برای رفع نیازهای هلال احمر استان گفت: ظرف چند روز آینده برای بررسی بیشتر مسائل، از نزدیک از هلال احمر استان بازدید می کنم.

در این دیدار، صارم رضایی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان نیز گزارشی از مهمترین فعالیت های هلال احمر استان طی 6 ماه گذشته ارائه کرد.

رضایی خواستار پیگیری جذب اعتبارات برای جمعیت استان شد و افزود: یکی از خواسته جمعیت هلال احمر افتتاح داروخانه با هدف خدمات رسانی و تامین داروهای تخصصی بیماران و نیازمندان استان است که علیرغم اخذ مجوز لازم و جانمایی محل فعالیت این داروخانه، تاکنون اقدام اساسی در روند شروع به کار این داروخانه، صورت نگرفته است.


١٤:١٦ - چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٠٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٠١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج