يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > در چهارمین گردهمایی مسئولان بودجه جمعیت هلال احمر سراسر کشور بیان شد: اجرای برنامه ها، نیازمند ارتباط منطقی میان فعالیتها و منابع است
 


  چاپ        ارسال به دوست

در چهارمین گردهمایی مسئولان بودجه جمعیت هلال احمر سراسر کشور بیان شد: اجرای برنامه ها، نیازمند ارتباط منطقی میان فعالیتها و منابع است

معاون برنامه ریزی و آموزش اداره کل برنامه و بودجه جمعیت گفت: مسئولان بودجه جمعیت هلال احمر در سراسر کشور باید بتوانند رابطه منطقی میان فعالیتهای ابلاغ شده به جمعیت و منابع درآمدی ایجاد کنند تا ماموریت های هلال احمر به نحو مطلوبی اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان، غلامرضا صالحی؛ معاون برنامه ریزی و آموزش دفتر بودجه جمعیت هلال احمر در چهارمین گردهمایی مسئولان بودجه جمعیت سراسر کشور گفت: تعادل میان منابع درآمدی هلال احمر و هزینه های جاری، لزوم اجرای بهینه برنامه های این سازمان مردم نهاد است که متاسفانه قبل از در نظر گرفته شدن منابع، برنامه هایی تنظیم می شود که اجرای مطلوب کارها را با مشکل مواجه می کند.

صالحی با اشاره به اختصاص 42 درصد از سهم حق الثبت به هلال احمر گفت:  جمعیت هلال احمر در حال حاضر دارای 8500 کارمند رسمی، پیمانی و قراردادی است که پرداخت حقوق و مزایای پرسنل، بودجه هلال احمر را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی همچنین بیان کرد: در هزینه های پشتیبانی در سال میانگین هفتاد میلیون تومان برای هر یک از شعب هلال احمر پیش بینی شده است که مسئله بیمه اموال، خودروها و تجاری نیز علاوه بر این موارد بوده و هزینه های پشتیبانی، 5 درصد  ذخیره احتیاطی، تامین اعتبار برای بالگردهای هلال احمر نیز بر این موارد افزوده می شود.

صالحی در ادامه ضمن تقدیر از کارشناسان بودجه اظهار کرد: اندرکاران بودجه در استانها باید در جهت تامین اعتبار از سازمان برنامه و بودجه در راستای بهینه سازی تجهیزات هلال احمر تلاش کنند و بعد از نهایی شدن مجوز ساخت و ساز پایگاه ها برنامه ریزی مناسب کنند. 

 


١٠:٢٦ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢١٦١    /    تعداد نمایش : ١٣٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج