يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار > در دهه اول ماه محرم محقق شد: بهره مندی بیش از 4 هزار و 200 نیازمند از خدمات هلال احمر سیستان و بلوچستان
 


  چاپ        ارسال به دوست

در دهه اول ماه محرم محقق شد: بهره مندی بیش از 4 هزار و 200 نیازمند از خدمات هلال احمر سیستان و بلوچستان

4 هزار و 282 نیازمند در استان سیستان و بلوچستان در دهه اول  ماه محرم از خدمات جمعیت هلال احمر استان بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان، رسول راشکی؛ مدیرعامل جمعیت استان گفت: حوزه داوطلبان جمعیت هلال احمر با هدف حمایت از نیازمندان در دهه اول محرم طرح های ارمغان مهر (توزیع لوازم التحریر، کیف، کفش، البسه  و ... میان دانش آموزان) کاروان سلامت و سه پروژه داوطلبی (بهداشتی، درمانی، حمایت و معیشتی) را در سطح استان اجرا کرد که با اجرای این طرح ها 4 هزار و 282 نیازمند از خدمات هلال احمر بهره مند شدند.

راشکی با اشاره به عملکرد شش ماهه اول سال96  حوزه داوطلبان هلال احمر سیستان و بلوچستان اظهار کرد: طی این مدت،  16 پروژه داوطلبی و 14 کاروان سلامت در سطح استان اجرا شده است و 3 هزار و 835 تن از این خدمات استفاده کرده اند.


١٣:٤٠ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢١٧٩    /    تعداد نمایش : ١٢٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج