چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > رئیس جمعیت هلال احمر راین خبر داد: آموزش یک هزار خانوار راینی در قالب طرح ملی خادم
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر راین خبر داد: آموزش یک هزار خانوار راینی در قالب طرح ملی خادم

رئیس جمعیت هلال احمر راین در جلسه توجیهی طرح ملی خادم با حضور تسهیلگران، داوطلبان و کارکنان این جمعیت گفت: یک هزار خانوار راینی در مرحله اجرای فاز دوم طرح ملی خادم آموزش خواهند دید.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر راین؛ کامبیز محمدی در این جلسه با اشاره به ویژگی‌های طرح ملی خادم به برگزاری مطلوب تر این دوره نسبت به سال گذشته تاکید کرد.
محمدی طرح ملی خادم را مهمترین طرح در حوزه آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر معرفی کرد و افزود: هدف از اجرای این طرح، افزایش سطح تاب آوری خانواده های ایرانی در برابر حوادث و تحقق شعار "خانواده آماده، جامعه آماده" است.
وی با اشاره به ضرورت برگزاری این جلسه در راستای اجرای فاز دوم طرح ملی خادم خاطر نشان کرد: بر اساس سهمیه اعلام شده از سوی معاونت آموزش و پژوهش؛ جمعیت هلال احمر راین موظف به آموزش 1500 خانوار است که تا کنون در مرحله نهم و دهم از اجرای فاز اول از سال 95 تا کنون 500 خانوار آموزش دیده اند و در فاز دوم طرح ملی خادم یک هزار خانوار آموزش خواهند دید.


١٢:٢٠ - چهارشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٧٦١    /    تعداد نمایش : ١٦٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج