چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > رئیس جمعیت هلال احمر راین خبر داد: آموزش یک هزار خانوار راینی در قالب طرح ملی خادم
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس جمعیت هلال احمر راین خبر داد: آموزش یک هزار خانوار راینی در قالب طرح ملی خادم

رئیس جمعیت هلال احمر راین در جلسه توجیهی طرح ملی خادم با حضور تسهیلگران، داوطلبان و کارکنان این جمعیت گفت: یک هزار خانوار راینی در مرحله اجرای فاز دوم طرح ملی خادم آموزش خواهند دید.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر راین؛ کامبیز محمدی در این جلسه با اشاره به ویژگی‌های طرح ملی خادم به برگزاری مطلوب تر این دوره نسبت به سال گذشته تاکید کرد.
محمدی طرح ملی خادم را مهمترین طرح در حوزه آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر معرفی کرد و افزود: هدف از اجرای این طرح، افزایش سطح تاب آوری خانواده های ایرانی در برابر حوادث و تحقق شعار "خانواده آماده، جامعه آماده" است.
وی با اشاره به ضرورت برگزاری این جلسه در راستای اجرای فاز دوم طرح ملی خادم خاطر نشان کرد: بر اساس سهمیه اعلام شده از سوی معاونت آموزش و پژوهش؛ جمعیت هلال احمر راین موظف به آموزش 1500 خانوار است که تا کنون در مرحله نهم و دهم از اجرای فاز اول از سال 95 تا کنون 500 خانوار آموزش دیده اند و در فاز دوم طرح ملی خادم یک هزار خانوار آموزش خواهند دید.


١٢:٢٠ - چهارشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٧٦١    /    تعداد نمایش : ١١٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج