سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان: ضرورت گسترش فعالیت کانون های دانشجویی هلال احمر در دانشگاه ها/ پیشگیری بهترین روش مقابله با آسیب های اجتماعی است
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان: ضرورت گسترش فعالیت کانون های دانشجویی هلال احمر در دانشگاه ها/ پیشگیری بهترین روش مقابله با آسیب های اجتماعی است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دامنه فعالیت کانون های دانشجویی هلال احمر در دانشگاه ها باید گسترش پیدا کند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی در مجمع استانی انتخابات دبیران کانون های دانشجویی هلال احمر استان اظهار کرد: اشتغال مهمترین مشکل جامعه است و برنامه مناسبی برای آینده جوانان و اشتغال آنها در خوزستان وجود ندارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: نگاه جامعه به دانشجویان و قشر جوانان نگاه سرمایه ای است و تحقیقات نشان داده بهترین روش مبارزه با آسیب های اجتماعی روش های پیشگیرانه است.
دکتر خدادادی گفت: هدف از تأسیس کانون های دانشجویی هلال احمر در دانشگاه ها توسعه و تعمیم فعالیت های دانشجویی است و دامنه فعالیت کانون های دانشجویی هلال احمر در دانشگاه ها باید گسترش پیدا کند.
وی با بیان اینکه هلال احمر به عنوان یک فعالیت بشردوستانه به اشتغالزایی توجه می کند، اضافه کرد: حمایت از جوانان وظیفه ما است و باید زمینه ساز رشد و شکوفایی آنها شویم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: جوانان باید به شهدا اقتدا کنند و از آنها تأثیر بپذیرند و وجود شهدا به عنوان الگو می تواند زمینه ساز رشد و شکوفایی شود و شهدا می توانند راهبردهای فرهنگی را به ما ارائه دهند.
کانون های دانشجویی عاملی برای رشد سلامت جامعه
مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: کانون های دانشجویی با برقراری پل ارتباطی بین دانشگاه و هلال احمر می توانند به رشد و سلامت جامعه کمک کنند.
حجت الاسلام قربانعلی سعادت نیا در مجمع استانی انتخابات دبیران کانون های دانشجویی جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه دانشگاه محور توسعه و کلید حل مشکلات است، اظهار کرد: 50 واحد دانشگاهی در استان وجود دارد که می توانند محور توسعه خوزستان شوند و اگر خودشان را پیدا کنند می توانند به آن جایگاهی که شایسته آن هستند برسند.
وی با انتقاد از بی توجهی به نقش دانشگاه ها در توسعه کشور، افزود: دانشگاه هنوز محور توسعه قرار نگرفته و جایگاه خود را در جامعه و صنایع پیدا نکرده است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: هدف هلال احمر رشد و سلامت جامعه است و کانون های دانشجویی با برقراری پل ارتباطی بین دانشگاه و هلال احمر می توانند به رشد و سلامت جامعه کمک کنند.
حجت الاسلام سعادت نیا با بیان اینکه هلال احمر با حضور در دانشگاه می تواند مشکلات این حوزه را برطرف کند، گفت: هلال احمر فرصت خوب و شایسته ای برای برطرف کردن چالش های جامعه در راستای تسکین آلام بشری است.
فعالیت های فرهنگی اولویت نخست کانون های دانشجویی هلال احمر
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: اولویت اصلی دبیران منتخب اهمیت دادن به فعالیت های فرهنگی است چون در جنگ فرهنگی به سر می بریم.
علی پهلوان در مجمع استانی انتخابات دبیران کانون های دانشجویی هلال احمر استان اظهارکرد: هرکس به عنوان نماینده به شورای مرکزی راه پیدا کرد وظیفه دارد جوابگوی اعتمادی باشد که به او شده است و کسانی که به او رأی داده اند، باید پیگیر و مطالبه گر باشند.


١١:٢٦ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٨١٨    /    تعداد نمایش : ٤٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج