چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > با همکاری بنیاد ایرباس و سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد: چهارمین دوره آموزشی کاربرد علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات در سوانح استان اصفهان
 


  چاپ        ارسال به دوست

با همکاری بنیاد ایرباس و سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد: چهارمین دوره آموزشی کاربرد علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات در سوانح استان اصفهان

چهارمین دوره کارگاه آموزشی کاربرد علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات در سوانح با همکاری بنیاد ایرباس و سازمان جوانان هلال احمر ویژه اعضا کانون های دانش آموزی هلال احمر شهرستان اصفهان با حضور نمایندگان ایرباس و سازمان جوانان به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بیان این خبر گفت: هدف از اجرای این طرح، آشنایی دانش ­آموزان هلال احمر با موارد مرتبط با علم رباتیک و مهندسی و کاربرد آن در مدیریت سوانح است.
حیدر علی خانبازی افزود: چهارمین دوره آموزشی این طرح به صورت سه روزه و با حضور تعدادی از اعضاء کانون های دانش آموزی اصفهان انجام و سرفصل هایی همچون شهرسازی و ساخت ربات به صورت تئوری و عملی تدریس شد.
وی با تاکید بر توان بالای دانش آموزان در مباحث مربوط به رباتیک و فعالیت های امدادی سازمان جوانان در این زمینه عنوان کرد: با برگزاری این فعالیت های اثر بخش امیدست به نحو مطلوب از علم و تکنولوژی در خدمت امدادگری و تقویت روحیه خودباوری دانش آموزان بهرمند شویم.
معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد : شهر گنبدهای فیروزه ای؛ اصفهان در روز پایانی این دوره سه روزه میزبان خانم رانا ال شمایتلی، نماینده بنیاد خیریه ایرباس و خانم شیخ محمدی رییس اداره دانش آموزی سازمان جوانان به منظور بازدید از روند اجرایی دوره مذکور بود.


١٤:٢٢ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٨٤٠    /    تعداد نمایش : ١٤٢٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج