چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > ارائه آموزش های همگانی به قریب 17 هزار و 500 تن در 9 ماهه ابتدایی سال جاری در کرمان
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه آموزش های همگانی به قریب 17 هزار و 500 تن در 9 ماهه ابتدایی سال جاری در کرمان

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان کرمان از برگزاری آموزش پایه همگانی و کمکهای اولیه  برای 17 هزار و 494 نفر در 9 ماه اول سال 1396در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان، هادی فرشید با اعلام این خبر گفت: معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر کرمان نسبت به برگزاری دوره های مختلف آموزش امداد و کمک های اولیه، مهارتهای داوطلبانه، تخصصی، تربیت مربی، بازآموزی و ضمن خدمت و ... به صورت رایگان اقدام کرده است.
وی افزود : در 9 ماه اول سال 1396 تعداد 474 دوره آموزش پایه، همگانی، عمومی، تخصصی و ضمن خدمت برگزار شده است که در مجموع 17 هزار و 494 نفر آموزش دیده اند.
فرشید اضافه کرد: 432 دوره حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری آموزش امداد و کمک های اولیه برای 12 هزار و 921 نفر، 26 دوره تخصصی امداد و نجات برای 670 نفر، یک دوره مربیگری امداد و کمک های اولیه برای 18 نفر، 2 دوره ضمن خدمت برای 87 نفر و مابقی  مربوط به دوره های باز آموزی امداد و نجات و آموزش های پایه داوطلبی بوده است.
وی گفت: در این مدت یک دوره مربیگری امداد و کمک های اولیه برای 18 نفر  و 15 دوره آموزش در سایت جهت آموزش مجازی ضمن خدمت ویژه پرسنل جمعیت هلال احمر در راستای ارتقاءسطح دانش وبینش وتوان آنها بر اساس وظایف شغلی بارگزاری شده است.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان با اشاره به اجرای طرح خادم "خانواده آماده در مخاطرات "در استان افزود : این طرح با هدف افزایش سطح آمادگی و آگاهی خانواده ها پیرامون مخاطرات اطراف خود با شعار ما خدمت را نزد مردم می بریم اجرا می شود.
وی با اشاره به این که تا کنون 63 هزار و 698 خانوار در سطح استان از آموزش های این طرح بهره مند شده اند، افزود: در این طرح داوطلبان جمعیت هلال احمر با عنوان تسهیل گران طرح خادم با مراجعه به درب منازل، شاخص های آمادگی خانوار در برابر مخاطرات را به خانوادها آموزش می دهند.


١٦:٠٩ - چهارشنبه ٦ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٨٨١    /    تعداد نمایش : ١٣٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج