پنج شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > برگزاری همایش آموزشی آشنایی با ماهیت زلزله در دانشگاه تهران/ 400 دانشجو اقدامات قبل، حین و بعد از زلزله را آموزش دیدند
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری همایش آموزشی آشنایی با ماهیت زلزله در دانشگاه تهران/ 400 دانشجو اقدامات قبل، حین و بعد از زلزله را آموزش دیدند

همایش آموزشی آشنایی با ماهیت زلزله و مواجهه با آن، با حضور بیش از ۴۰۰ دانشجوی دانشگاه تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، به همت معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر استان تهران، همایش آموزشی آشنایی با ماهیت زلزله و اقدامات لازم جهت مواجهه با آن، در خوابگاه شهید چمران دانشگاه تهران برگزار شد.
در این همایش که بیش از ۴۰۰ دانشجو حضور داشتند، اقدامات قبل، حین و بعد از زلزله، با حضور سه تن از مربیان این جمعیت به دانشجویان آموزش داده شد.
با توجه به زلزله های اخیر در کشور و به خصوص در استان تهران، این همایش با همکاری جمعیت هلال احمر استان و دانشگاه تهران برگزار شد و شایان ذکر است که هلال احمر استان تهران همچون گذشته و با سرعت و کیفیت بیشتر و به منظور ارتقاء فرهنگ خود امدادی و دگرامدادی در میان شهروندان، همایش های آموزشی را برای گروه های مرجع برگزار می کند.


٠٩:٤٠ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٠٤    /    تعداد نمایش : ١١٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج