سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > افتتاح بخش دندانپزشکی کودکان در مرکز جامع توانبخشی بم
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح بخش دندانپزشکی کودکان در مرکز جامع توانبخشی بم

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم از افتتاح بخش دندانپزشکی کودکان در مرکز جامع توانبخشی با حضور مدیرعامل جمعیت و فرماندار این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ روز گذشته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با فرماندار شهرستان بم دیدار و گفتگ و و کرد.
در این دیدار رضا فلاح ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با ارائه آموزش های امدادی به داوطلبان و امدادگران آنان را در جهت امدادرسانی سریع و به موقع به حادثه دیدگان آماده می کند و این امر باعث شده تا نیروهای امدادی جمعیت در دورترین نقطه در زمان حوادث با کمترین زمان ممکن به یاری آسیب دیدگان بشتابند.
احمد سیدی، رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان بم در این نشست از رشد چشمگیر مرکز جامع توانبخشی هلال احمر این شهرستان خبرداد و افزود:  با راه اندازی درمانگاه جمعیت هلال احمر بم در صدد ارائه خدمات مطلوب به همشریان بمی و سایر شهرهای تابعه هستیم.
سیدی در ادامه به احداث موزه زلزله بم اشاره کرد و افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان بم با اختصاص زمینی جهت ساخت موزه زلزله از فرمانداری شهرستان و جمعیت هلال احمر استان خواستار تخصیص بودجه جهت احداث و راه اندازی هرچه سریعتر این موزه شد.
شهسوارپور، فرماندار بم ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرعامل و معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: ارائه خدمات خالصانه و ایثارگرانه اعضای هلال احمر برکسی پوشیده نیست، همکاری و هماهنگی منسجم با دستگاه ها توسط این نهاد قابل لمس است.
لازم به ذکر است در حاشیه این جلسه با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و فرماندار شهرستان بم، بخش دندانپزشکی کودکان در مرکز جامع توانبخشی بم افتتاح شد و همچنین از واحدهای مرکز جامع توانبخشی (فیزیوتراپی، کاردرمانی و ارتوپدی فنی) و زمین جانمایی شده موزه زلزله بازدید شد.
افتتاح بخش دندانپزشکی کودکان درمرکز جامع توانبخشی بم
رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان بم از افتتاح بخش دندانپزشکی مرکز جامع توانبخشی هلال احمر بم و دیدار بافرماندار با حضور مدیرعامل و معاونت امدادونجات جمعیت هلال احمر استان خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کرمان در ادامه این جلسه به ارائه گزارش عملکرد جمعیت و اقدامات و برنامه های آتی این اداره وکارهای صورت گرفته و برنامه های در پیش رو در سطح شهرستان بم پرداخت.


١٤:٢٦ - يکشنبه ١٧ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠١٦    /    تعداد نمایش : ١٤٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج