چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > افتتاح بخش دندانپزشکی کودکان در مرکز جامع توانبخشی بم
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح بخش دندانپزشکی کودکان در مرکز جامع توانبخشی بم

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم از افتتاح بخش دندانپزشکی کودکان در مرکز جامع توانبخشی با حضور مدیرعامل جمعیت و فرماندار این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ روز گذشته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با فرماندار شهرستان بم دیدار و گفتگ و و کرد.
در این دیدار رضا فلاح ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با ارائه آموزش های امدادی به داوطلبان و امدادگران آنان را در جهت امدادرسانی سریع و به موقع به حادثه دیدگان آماده می کند و این امر باعث شده تا نیروهای امدادی جمعیت در دورترین نقطه در زمان حوادث با کمترین زمان ممکن به یاری آسیب دیدگان بشتابند.
احمد سیدی، رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان بم در این نشست از رشد چشمگیر مرکز جامع توانبخشی هلال احمر این شهرستان خبرداد و افزود:  با راه اندازی درمانگاه جمعیت هلال احمر بم در صدد ارائه خدمات مطلوب به همشریان بمی و سایر شهرهای تابعه هستیم.
سیدی در ادامه به احداث موزه زلزله بم اشاره کرد و افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان بم با اختصاص زمینی جهت ساخت موزه زلزله از فرمانداری شهرستان و جمعیت هلال احمر استان خواستار تخصیص بودجه جهت احداث و راه اندازی هرچه سریعتر این موزه شد.
شهسوارپور، فرماندار بم ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیرعامل و معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: ارائه خدمات خالصانه و ایثارگرانه اعضای هلال احمر برکسی پوشیده نیست، همکاری و هماهنگی منسجم با دستگاه ها توسط این نهاد قابل لمس است.
لازم به ذکر است در حاشیه این جلسه با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و فرماندار شهرستان بم، بخش دندانپزشکی کودکان در مرکز جامع توانبخشی بم افتتاح شد و همچنین از واحدهای مرکز جامع توانبخشی (فیزیوتراپی، کاردرمانی و ارتوپدی فنی) و زمین جانمایی شده موزه زلزله بازدید شد.
افتتاح بخش دندانپزشکی کودکان درمرکز جامع توانبخشی بم
رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان بم از افتتاح بخش دندانپزشکی مرکز جامع توانبخشی هلال احمر بم و دیدار بافرماندار با حضور مدیرعامل و معاونت امدادونجات جمعیت هلال احمر استان خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کرمان در ادامه این جلسه به ارائه گزارش عملکرد جمعیت و اقدامات و برنامه های آتی این اداره وکارهای صورت گرفته و برنامه های در پیش رو در سطح شهرستان بم پرداخت.


١٤:٢٦ - يکشنبه ١٧ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠١٦    /    تعداد نمایش : ٨٥٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج