چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > مربیان مهدهای کودک کلانشهر اصفهان، پای درس ماه نشستند
 


  چاپ        ارسال به دوست

مربیان مهدهای کودک کلانشهر اصفهان، پای درس ماه نشستند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: طرح پای درس ماه ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک دارای کانون غنچه های هلال احمر با همکاری بهزیستی شهرستان اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ شهریار انصاری با بیان این خبر اظهار کرد: حوزه جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان اقدام به برگزاری طرح پای درس ماه ویژه مدیران و مربیان مهدهای کودک سراسر شهرستان اصفهان که عضو کانون غنچه های هلال احمر هستند، کرد .
وی با اشاره به اینکه این طرح با هدف آموزش و آشنایی مربیان با تاریخچه، اصول، اهداف و آموزشهای امدادی برگزار می شود، تصریح کرد: طرح پای درس ماه ویژه مدیران و مربیان مهدکودک شهرستان اصفهان به مدت چهار هفته در روزهای پنج شنبه از تاریخ 30سی ام آذرماه تا 21 دی ماه توسط واحد آموزش این جمعیت در حال برگزاری است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان در پایان افزود: آموزش آشنایی با تاریخچه هلال احمر و صلیب سرخ، آموزش امداد و کمک‎های اولیه با سرفصل‎های ارزیابی مصدوم، احیای قلبی ریوی، پانسمان و بانداژ و... از مباحث ارائه شده در این دوره است.


١٣:٤٥ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٣٦    /    تعداد نمایش : ٨٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج