سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران: اهداف استراتژیک جمعیت با تغییر نگرشها محقق می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران: اهداف استراتژیک جمعیت با تغییر نگرشها محقق می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران گفت: اصلی ترین هدف ما در جمعیت هلال احمر استان که محور همه فعالیتهای ما است، خدمات داوطلبانه و توسعه و ترویج  فرهنگ داوطلبی است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران؛ «دکتر مجتبی اکبری» در جلسه شورای معاونین این جمعیت در سخنانی با تاکید بر ضرورت پایش مستمر خدمات داوطلبانه در جامعه  از سوی مبادی ذیربط گفت: باید فرایند فعالیتهای داوطلبانه و همچنین فعالیتهای جوانان  به دقت سنجش شود و گزارش نهایی سالانه از اینگونه اقدامات تهیه و چالشها و نقاط قوت و ضعف آن نیز تحلیل گردد.
دکتراکبری خدمات داوطلبان و همچنین خدمات جوانان را بخشی از هویت جمعیت هلال احمر توصیف کرد و گفت: به همان میزان که خدمات امدادونجات در جمعیت هلال احمر مهم و هویتی است، به همان میزان خدمات داوطلبانه و مشارکت جوانانه  نیز در فرایند عملکرد جمعیت هلال احمر حیاتی است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران تصریح کرد: باید با تغییر نگرشها در راستای تحقق اهداف استراتژیک جمعیت هلال احمر حرکت نماییم  و بر دامنه اطلاعات کارکنان این مجموعه بیفزاییم. وی با تاکید بر ضرورت توانمندسازی کارشناسان شعب گفت: نقش کارشناسان شعب در بررسی و آسیب شناسی چالشها و استفاده بهینه از فرصتها بسیار مهم است.
دکتراکبری مسئولیت پذیری را  شاخص مهم ارزیابی کارشناسان شعب برشمرد و گفت: برنامه های خلاقانه و ایده های نو در راستای برون رفت از چالشها تنها در صورتی محقق می شود که نگرشها در مسیر اهداف سازمان تغییر یابد. وی رسالت سازمانهای اجتماعی را کشف و تربیت استعدادهای خلاق و مبتکر عنوان کرد و گفت: رهبران و مدیران آینده از همین راه شناسایی می شوند و می توانند منشا تحولات موثر در جامعه باشند. وی در ادامه از موفقیت معاونت امور جوانان هلال احمر استان در کسب رتبه های برتر کشوری تقدیر کرد.


١٤:٠١ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٣٨    /    تعداد نمایش : ١٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج