چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران: اهداف استراتژیک جمعیت با تغییر نگرشها محقق می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران: اهداف استراتژیک جمعیت با تغییر نگرشها محقق می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران گفت: اصلی ترین هدف ما در جمعیت هلال احمر استان که محور همه فعالیتهای ما است، خدمات داوطلبانه و توسعه و ترویج  فرهنگ داوطلبی است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران؛ «دکتر مجتبی اکبری» در جلسه شورای معاونین این جمعیت در سخنانی با تاکید بر ضرورت پایش مستمر خدمات داوطلبانه در جامعه  از سوی مبادی ذیربط گفت: باید فرایند فعالیتهای داوطلبانه و همچنین فعالیتهای جوانان  به دقت سنجش شود و گزارش نهایی سالانه از اینگونه اقدامات تهیه و چالشها و نقاط قوت و ضعف آن نیز تحلیل گردد.
دکتراکبری خدمات داوطلبان و همچنین خدمات جوانان را بخشی از هویت جمعیت هلال احمر توصیف کرد و گفت: به همان میزان که خدمات امدادونجات در جمعیت هلال احمر مهم و هویتی است، به همان میزان خدمات داوطلبانه و مشارکت جوانانه  نیز در فرایند عملکرد جمعیت هلال احمر حیاتی است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران تصریح کرد: باید با تغییر نگرشها در راستای تحقق اهداف استراتژیک جمعیت هلال احمر حرکت نماییم  و بر دامنه اطلاعات کارکنان این مجموعه بیفزاییم. وی با تاکید بر ضرورت توانمندسازی کارشناسان شعب گفت: نقش کارشناسان شعب در بررسی و آسیب شناسی چالشها و استفاده بهینه از فرصتها بسیار مهم است.
دکتراکبری مسئولیت پذیری را  شاخص مهم ارزیابی کارشناسان شعب برشمرد و گفت: برنامه های خلاقانه و ایده های نو در راستای برون رفت از چالشها تنها در صورتی محقق می شود که نگرشها در مسیر اهداف سازمان تغییر یابد. وی رسالت سازمانهای اجتماعی را کشف و تربیت استعدادهای خلاق و مبتکر عنوان کرد و گفت: رهبران و مدیران آینده از همین راه شناسایی می شوند و می توانند منشا تحولات موثر در جامعه باشند. وی در ادامه از موفقیت معاونت امور جوانان هلال احمر استان در کسب رتبه های برتر کشوری تقدیر کرد.


١٤:٠١ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٣٨    /    تعداد نمایش : ٨٦٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج