سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار > مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان: نگاه ایثارگرانه، کلید حل مشکلات جامعه است
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان: نگاه ایثارگرانه، کلید حل مشکلات جامعه است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: کاستی های کشور و اختلاف طبقاتی که در جامعه ایجاد شده، ناشی از عمل نکردن به حرکت های ایثارگرانه، صادقانه و متعهدانه و نگاه مادی و دنیوی و نگاه متفاوت از نگاه شهدا است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی در دیدار با پدر شهید هسته ای مصطفی احمدی روشن اظهار کرد: اگر همه حرکت های فرهنگی در جامعه به تأسی به شهدا انجام شود ویژگی ایثارگرانه پیدا می کند و از وظیفه خارج می شود.
وی افزود: با توجه به مشکلات و کاستی های کشور نگاه ایثارگرانه و جهادی می طلبد که بر کاستی ها فائق شویم و به مردم خدمت کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: کاستی های کشور و اختلاف طبقاتی که درجامعه ایجاد شده ناشی از عمل نکردن به حرکت های ایثارگرانه، صادقانه و متعهدانه و نگاه مادی و دنیوی و نگاه متفاوت از نگاه شهدا است که باعث شده نتوانیم پاسخگوی نیازهای مردم باشیم.
دکتر خدادادی با اشاره به دستاوردهای کشور در بخش دفاعی و صنعت هسته ای و پیروزی در دفاع مقدس و نقش نگاه ایثارگرانه در کسب این موفقیت ها تأکید کرد: تجربه ای که طی 8 سال دفاع مقدس و در بحث دفاعی و انرژی هسته ای داشتیم با نگاه ایثارگرانه، مجاهدانه و جهادی بوده است که توانسته نتیجه بخش باشد.
وی اضافه کرد: اگر بتوانیم نگاه و خط شهدا و مسیر حرکت آنها را ادامه دهیم قطعاً می توانیم به صورت مؤثرتر و کارآمدترکار کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دشمن برای سد کردن مسیر پیشرفت کشور در این حوزه اقدامات خصمانه ای را انجام داد و جوانانی از این مرز بوم را که انسان هایی متعهد بودنداز ما گرفت.
دکتر خدادادی بیان کرد: هرچند شهدا به درجه رفیع شهادت رسیدند اما به طور حتم جای خالی آنها برای پیشرفت کشور می تواند ما را تحت تاثیر قرار دهد.
وی با بیان اینکه نگاه جوانان و سایر آحاد جامعه می تواند نگاه الگوپذیرانه باشد، ادامه داد: ما الگوهایی دستچین شده داریم که با تأسی از آنها  می توانیم به اوج برسیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تکریم خانواده شهدا وظیفه ذاتی ما است و اگر از نگاه هلال احمر به قضیه بنگریم قطعا کسانی که مدافع منافع ملی و این مرز مقدس بودند مایه افتخار جامعه هستند.
دکتر خدادادی افزود: انقلاب اسلامی ما چهره متمایزی با سایر انقلاب ها دارد و یک حرکت ایدئولوژیک و مقدس است و این تقدس تعهد آور است و ما را وادار می کند که در خدمت به مردم بکوشیم.
وی بیان کرد: تقدسی که نظام دارد باعث می شود تلاش و کوشش و جدیتی برای مردم شهید پرورمان داشته باشیم که مهم است و امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری هم بر آن تأکید دارند که باید از سرمایه های اجتماعی و معنوی صیانت کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان یادآور شد: شهید پرور بودن یک ویژگی و امتیاز خاصی است که هرکسی نمی تواند آن را داشته باشد و شهدای ما انتخاب شدند و به دلیل قرب خاصی که به خدا ایجاد می شود  انتخاب می شوند و به اوج می‌رسند.
دکتر خدادادی گفت: قطعا خانواده ای که بتواند چنین ویژگی بارزی داشته باشد قابل تکریم است و وظیفه ما تکریم خانواده شهدا است که ما مدیون آنها هستیم و باید خدمتگزار ایشان باشیم.
وی بیان کرد: تکریم و احترام به خانواده شهدا نشان دهنده یک ارزش است در جامعه است که می تواند بر جامعه تأثیر بگذارد.


٠٩:٥٨ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٥٨    /    تعداد نمایش : ١٢٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج