چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > برگزاری مانور امداد و نجات با محوریت وقوع زلزله فرضی در یاسوج
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مانور امداد و نجات با محوریت وقوع زلزله فرضی در یاسوج

به مناسبت هفته ایمنی در برابر بلایا، مانور زلزله فرضی در روستای گنجه ای از توابع شهرستان بویر احمد استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد؛ در مانور زلزله فرضی در روستای گنجه ای از توابع شهرستان بویر احمد که با حضور تمامی دستگاههای عضو کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی برگزار شد، 23 تیم هلال احمر در قالب تیم های پیشرو، ارزیاب، آوار برداری، کمک های اولیه، انتقال، اسکان و .... حضور داشتند.
بنا بر این گزارش در این مانور، زلزله فرضی رخ داده در روستای گنجه ای با اطلاع رسانی  eoc به مدیرعامل هلال احمر و سپس مدیریت بحران استانداری وارد فاز عملیاتی شد.
در این مانور، فیلی؛ معاون امور عمرانی استانداری گفت: نقش مانورها در آمادگی دستگاهها برای مقابله با بحران بسیار با اهمیت است. وی خواستار توان افزایی تمامی ادارات و دستگاههای استان برای آمادگی در مواجهه با بحران های احتمالی شد.
جهانبین؛ مدیرعامل هلال احمر استان نیز آموزش روستاییان و همچنین آمادگی نیروهای امدادگر و دستگاههای عضو را از از اهداف برگزاری این مانور خواند.


١٣:٤٧ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٧٣    /    تعداد نمایش : ١٣٦٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج