يکشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > کمک 280میلیون تومانی خیر بابلی به هلال احمر مازندران/ خرید و تجهیز یک دستگاه خودروی نجات
 


  چاپ        ارسال به دوست

کمک 280میلیون تومانی خیر بابلی به هلال احمر مازندران/ خرید و تجهیز یک دستگاه خودروی نجات

آیین امضای تفاهمنامه خرید و تجهیز یک دستگاه خودروی نجات از محل ثلث مرحومه معصومه سلیمانی امیری با حضور دکتراکبری مدیرعامل هلال احمر استان و خیرارزشمند بابلی محمدباقر سلیمانی امیری(فرزند آن مرحومه) برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران در این مراسم «دکترمجتبی اکبری» درسخنانی با آرزوی علو درجات برای این مادر مرحومه و تجلیل از مشارکت خیرین بابلی در ارائه خدمات داوطلبانه و عام المنفعه گفت:استان مازندران از نظر موقوفات و نگاه مهربانانه شهروندان این استان در شمار استانهای برتر کشور قرار دارد و آنچه که نباید از نظر دور داشت این است که خدمات داوطلبانه فقط بخشش اموال نیست بلکه ترویج نیکوکاری که موجب شعف اجتماعی و هم افزایی برای کمک به همنوعان میشود بسیار ارزشمند است.

دکتراکبری گفت:در سالهای 95 و 96  خیرین و نیکوکاران عضو داوطلب هلال احمر استان بیش از 42میلیاردریال در بخش املاک به هلال احمراستان کمک کردند که این رویداد مبارک شایسته سپاس و تقدیر واسعه است.

مدیرعامل هلال احمرمازندران با بیان اینکه استراتژی ما  در حوزه داوطلبان ،« هر مازندرانی یک فعالیت داوطلبانه» است گفت:تلاش می کنیم از همه ظرفیتهای خیرین و نیکوکاران در تجهیز زیرساختهای امدادی و همچنین در ترویج فرهنگ داوطلبی استفاده نماییم که تشکیل مجمع خیرین هلال احمر از جمله برنامه های مهم ما دراین حوزه است.

در ادامه این مراسم خیر ارزشمند« محمدباقر سلیمانی امیری» با بیان اینکه هنوز برخی از مردم  در خصوص فعالیتهای هلال احمر اطلاعات اندکی دارند گفت: باید این مهم که مردم می توانند ثلث درگذشتگان خود را به عنوان باقیات و صالحات  به هلال احمر  تخصیص دهند اطلاع رسانی شود.

 وی گفت: ما براساس تحقیقات شخصی به این نتیجه رسیدیم که بهترین محل برای تخصیص ثلث مادر مرحوم مان  (معصومه سلیمانی امیری)،جمعیت هلال احمر است و براین اساس تصمیم گرفتیم مبلغ 280 میلیون تومان از ثلث مزبور را جهت خرید یکدستگاه خودروی نجات به هلال احمر مازندران اختصاص دهیم که از حصول این توفیق بسیار خرسندیم. 

در پایان این مراسم تفاهمنامه خرید و تجهیز یکدستگاه خودروی نجات از محل ثلث مرحوم معصومه سلیمانی امیری به ارزش 280 میلیون تومان به امضای دکتر اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران و خیر ارزشمند محمدباقر سلیمانی امیری فرزند مرحومه معصومه سلیمانی امیری به امضاء رسید .

لازم به ذکر است، آقای محمدباقر سلیمانی امیری نیز به عضویت داوطلب جمعیت هلال احمر استان درآمد.


١٣:٥٨ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٨١٧    /    تعداد نمایش : ٦٠٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج