جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > تاکید مدیرعامل هلال احمر استان البرز بر لزوم تامین امکانات لازم برای ارتقای خدمات رسانی در استان
 


  چاپ        ارسال به دوست

تاکید مدیرعامل هلال احمر استان البرز بر لزوم تامین امکانات لازم برای ارتقای خدمات رسانی در استان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: امکانات این جمعیت در استان برای خدمات رسانی کافی نیست.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، ناصر چرخساز پیش از ظهر سه شنبه در آیین تجلیل ار فعالان عرصه هلال احمر که در سالن اجتماعات باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد، ضمن تشکر از اعضای زحمتکش هلال احمر که تعطیلات نوروزی را به خدمات رسانی به شهروندان پرداختند، اظهار کرد: با توجه به اینکه استان البرز، استانی نوپا و تازه تاسیس است و همچنین امکانات کافی ندارد اما امدادگران هلال احمر توانستند خدمات لازم و کافی را به مسافران نوروزی برسانند.
وی در ادامه با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان البرز در خدمات رسانی به مردم کرمانشاه در زلزله این استان، اقدامات مهمی انجام داد، تاکید کرد: مردم زلزله زده کرمانشاه از جمعیت هلال احمر استان البرز رضایت داشتند.
رئیس جمعیت هلال احمر استان البرز با بیان‌ اینکه سایه تهران بزرگ بر روی استان البرز مانده است و برای ارتقاء سطح امکانات این استان با کمک و پیگیری مسئولان امکان پذیر است، خاطرنشان کرد: با توجه به رکورد بالای تردد جاده ای در محورهای استان البرز، جمعیت هلال احمر این استان باید امکانات کافی برای خدمات رسانی داشته باشد.
به گفته وی استان البرز در تعطیلات نوروزی امسال رکورد بالایی در تردد جاده ای به ثبت رساند که نیروهای جمعیت هلال احمر استان البرز اقدامات مثبتی در این تعطیلات انجام دادند.
لزوم جلب اعتماد مردم در جامعه
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان البرز بر لزوم جلب اعتماد مردم در جامعه تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین علی الهی پیش از ظهر سه شنبه در آیین تجلیل از فعالان عرصه هلال احمر استان البرز که در سالن اجتماعات باشگاه میلاد شهرداری کرج برگزار شد، ضمن تشکر از فعالان کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه، اظهار کرد: امدادگرانی نیز که در تعطیلات نوروزی به خدمات رسانی به مردم پرداختند نیز بستر رسیدن به توفیق را برای خود رغم زده اند.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم قدردانی مسئولان از امدادگران، افزود: امدادگران در زمانی که همه مردم به فکر رفتن به تعطیلات هستند، به اقداماتی نوع دوستانه می پردازند و به مسافرانی که قصد رفتن به تعطیلات دارند، خدمات رسانی می کنند.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان البرز با بیان اینکه نگاه مردم نباید نسبت به هلال احمر ضعیف شود، تاکید کرد: باید اعتماد مردم را با افزایش امکانات برای خدمات رسانی به آنها جلب کنیم. اگر مردم اعتماد خود را نسبت به جمعیت هلال احمر از دست دهند، تمدن فروپاشی می شود.
وی با بیان اینکه باید همیشه عملکردی از خود نشان دهیم که رضایت مردم جلب شود، گفت: از بین رفتن اعتماد مردم خطرساز است.


١٤:١٠ - سه شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٠٥٧    /    تعداد نمایش : ٩٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج